Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Másnak nincs hányingere ha...

Másnak nincs hányingere ha felmegy facebookra? (az emberektől)

Figyelt kérdés

mindenki le ír valamit, a kifejezéstelen arcú rib_ancnak a képét 200an lájkolják,a másik kitesz egy képet és azt a többértelmű szót írja hozzá hogy X szopat minket,aztán a nagyon menő fiúk meg kiirják hogy úgy bebasztak hogy a detoxon kötöttek ki,aztán van a nemnormális réteg,aki 3 percenként postol valami fost,a negyedik körüzeneteket küld,a kilencedik felrakja a transzvesztitabárban készült képeit,a negyvenedik meg azt,hogy hogyan hányt be a hálószobájába és szopta le az egyik utcán lévő srácot.


marad kb 2-3-4 olyan ember,aki normális....

vagy már normálisnak nem is "menő" lenni?


2011. okt. 16. 17:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kinek milyen ismerősei vannak... Te választottad őket. Azt is te döntöd el, kinek a bejegyzéseit látod. Szóval mi a probléma?
2011. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 ava87 ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom a Facebookkal, de az is igaz, hogy nekem normális ismerőseim vannak. Aki idegesít (mert pl. telesz*rja a falat mindenféle hülye alkalmazással), annak hide-olom a bejegyzéseit, és kész.
2011. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Megoldható a beállításoknál, hogy akiknek nem akarod látni a cuccait, egy kattintással elintézd ezt.

Hát az biztos, hogy nagytakarítást kéne már tartani a fb moderátorainak az oldalon...

2011. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gáz ismerőseid vannak. Ennyi.
2011. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

En is utalom a rohadt f@szbook-ot!

Mar ha csak Veletlenul meg latom a kek logot, az agyam el kezd forrni. Plane mikor huje kis 14-eves csajszik felpakoljak a sz@aros kepeikkel. Na az idegtepo!

A leg durvabb az, ha kiirjak ala, hogy ,, ez az en kis eletem:)" Mi lathato ezeken a kepeken? Gugol, ul, fekszik, ugrik, puszit kuld, sexi poz, sexi nezes.

2011. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Egy kis off: Hogyan töröljük a fb oldalunkat?

[link]


Igaz én még nem próbáltam.

2011. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Facebook hibája, hogy ilyen ismerőseid vannak.
2011. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hülye vagy kérdező. Ne menj fel és kész. Kicsit már unalmasak az ilyen dedósok mint te, akik nyavalyognak a FB miatt, holott senki nem kényszeríti őket, hogy használják!

Ja és mellesleg az emberek többsége arra használja, hogy kapcsolatban legyen távoli barátaival, akár külföldiekkel is (mint például én). Nem csak a vagánykodó tinik meg általános iskolás kölykök hülyeségeiből áll a FB. Jó lenne már ha egyesek ezt felfognák végre! Sok idióta.

2011. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!