Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Ön is bizakodóan néz a...

"Ön is bizakodóan néz a jövőbe? " -kérdéssel hozzátok is becsengettek?

Figyelt kérdés

Bocs, nem tudok pontos kategóriát...


Tehát ma két nő csöngetett be hozzánk a fenti kérdéssel. Azt mondták önkéntes munka keretében jöttek. Különös...

Majd miután köpni-nyelni nem tudtam, vártam, hogy magyarázzák meg pontosabban. Erre elkezdtek hablatyolni, meg a Bibliából felolvasni 1-2 bekezdést. Na mondom jó, erre nincs időm. De hogy akkor beszéljünk meg más időpontot és fogadjak el egy könyvet... Elküldtem őket.


Viszont nem hagy nyugodni ez az egész. Hol tart a világ, és miféle önkéntes munka ez, hogy se füle se farka dumákat nyomnak, és a hideg utcán Bibliából olvasgatnak fel nekem?!


Van valakinek értelmes magyarázata erre?

Kösz! :-)


2011. okt. 16. 21:06
1 2 3
 21/21 lsandor ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azért nyilt ki mindig a Biblia, mivel Jehova Tanúi nem a saját gondolataikra, hanem magára Isten szavára alapozzák a tanitásaikat. Valamint ha legközelebb, amikor felkeresnek téged és több időd lesz, akkor vizsgáld meg azt, hogy amit mondanak, abban milyen logika van, valamint, hogy min is alapul és megfogod látni, hogy nem is olyan butaság, amit mondunk. És tényleg, ha valaki kéreget, akkor azok biztos nem Jehova Tanúi.

Valamint méltányolom azt, hogy így viselkedtél amikor Jehova Tanúi felkerestek.

2011. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!