Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnének olyan...

Hogyan lehetnének olyan barátaim mint az unokatesómnak?

Figyelt kérdés

Pár hete találkoztam az unokatesóm haverjaival. Nagyon szimpatikus volt mind. Irigylem, hogy csak úgy összejönnek 5-6an és átmennek az egyikhez csak úgy beszélgetni, vagy mozizni, bulizni (táncolni) vásárolgatni, kirándulni stb.

Egy estét töltöttem velük és látszott rajtuk hogy szeretik egymást. Nekem soha sem voltak barátaim, eleve fiúkkal nem is tudok ismerkedni...Mindig volt a sulikban olyan akikkel jóban voltam, de valahogy lemorzsolódtam róluk. Hogyan lehetnek olyan jófej barátaim mint az unokatesómnak?


2011. okt. 16. 22:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Na az azért még ide tartozik, hogy nekem nagyon sok lelki gondom van. Lehet ez nem kifogás, de anyum 12 éves koromban, apum meg 18 éves koromban halt meg. Emiatt eléggé befelé forduló vagyok. Nekem mióta az eszemet tudom helyt kellett állnom itthon, míg az unokatesómnak annyi gondja van hogy hova menjenek bulizni és mit igyanak. Ez is közre játszhat hogy nehezen barátkozom?
2011. okt. 16. 22:24
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem kérdd meg az unokatesódat, h vezessen be a társasági életbe...:) nyilván nem ok nélkül vagy zárkózott..
2011. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!