Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma van a szegénység elleni...

Ma van a szegénység elleni küzdelem világnapja. Vannak a környezetedben igazán szegény emberek?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg Te magad is az vagy?

Jobb módban élők, segítitek valahogyan a szegényeket?


2011. okt. 17. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy segítenek,még szegényebbé tenni. Ingyen kéne nekik dolgozni,mert még azt a keveset sem akarják ki fizetni, amiért az ember meg dolgozott.
2011. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint azok segítenek,akik maguk is szegények. A jómódúak csak akkor,ha azt látványosan tehetik.
2011. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, minél több van valakinek, annál sóherebb.
2011. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gazdag, még jómódú sem, diákmunkából van némi zsebpénzem, de most megütköztem a válaszaitokon. Miért a gazdagoknak kellene segíteni rajtunk, miért mások zsebét lesegetjük, hogy odalök-e egy kis alamizsnát? Mi lenne, ha mindenki megpróbálna ebben az országban saját magán segíteni? Ha most őszinte lenne mindenki, akkor nagyon konstruktív válaszok érkeznének: ti mit tesztek önmagatokért, saját előrelépésetekért? Én pl. azt, hogy bár szegény családba születtem, negyedik -legkisebb- gyerek vagyok, nem álltam le a tanulással amint lehetett, mégis 16 éves korom óta "felnőtt" munkaidőben dolgozom, mert a szüleimtől semmire nem számíthatok. Illetve ha ez számít, nem nehezítem saját sorsomat azzal, hogy 18 évesen már szülök, aztán hátralévő életemben sopánkodok, hogy "a baba miatt nem tudtam előrelépni.."


Én nem másoktól várom a csodát, sőt, másoktól nem várok semmit.

2011. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel magyra vagyok,diplomás és becsületesen dolgozom és fizetésből élek,ezért igen,szegény vagyok és akikkel együtt végeztem is szegények.Ez egy ilyen ország.Aki rendes azt meghurcolja,aki gazember,azt élteti.
2011. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!