Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Problémás osztályt...

Mit tegyek? Problémás osztálytárs.

Figyelt kérdés

Van 3-4 osztálytársam akik "roma" származásúak sajnos a legaljadékabb fajtából valók. Nem lehet tőlük tanulni, figyelni és a lányoknak is mondanak 1-2 olyan durva dolgot ami nem oda való. Pl olyanokat mondanak nekik, hogy leszopod a fa*m, meg le nyeled a ge*met meg ilyenek, nem sorolom.

Engem személy szerint nem nagyon zavar....mert perpill engem nem csesztetnek, csak rosszul esik, hogy ilyeneket csinálnak a tanárokkal meg a lányokkal.

Mit lehetne tenni, ilyen esetben?

A hátam mögötti padban ülnek és folyton kiabálnak csapkodnak verekednek stb, stb, stb...

Szerintem simán képesek lennének nemi erőszakot elkövetni....kinézem belőlük....nem is tudom, hogy mit is szerettem volna kérdezni már...


te, hogy viselkednél 1 ilyen helyzetben?

mit tennél?


12. osztályos vagyok.


2011. okt. 17. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy elmész a suliból vagy odacsapsz közéjük bár nem hinném hogy változnának.
2011. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de hisz most jöttem.

1 hete :D

2011. okt. 17. 17:23
 3/12 anonim ***** válasza:
El ne menj, egyszer durvulj be és csapj oda. Be fognak szarni, velem is így volt azóta tartanak. :D ennyi
2011. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
szerintem te,nem tudsz tenni semmit,ugyanis tapasztalat szerint ha oda mernél szólni,vérszemet kapnának és téged is elkezdenének b@sztatni.Valami oylan utat kellene keresni,hogy kicsapják őket de szinte lehetetlen...nekem szerencsére csak általánosban volt ilyen osztálytársam fel panaszolta a tanár valahova gyermekvédelem v nem tudom a lényeg h felmentették matekból...ha van lehetőséged rá,szerintem válts hiszen ez a legfontosabb éved.
2011. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
úristen. nemtudom hogy te honnan jössz de gondolom valami gazdag negyedből. ahol én lakok és a más városokból ismert haverjaim is ijenek és nem cigányok. de ez csak vicc. ma pl. azt mondta az osztálytársam hogy úgy megfog engem b@szni hogy fájni fog tőle a pics*m . ezen csak nevetni kell.
2011. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ohó, megjött a mai napi cigányozós kérdés, már kezdtelek hiányolni, kis barátom.
2011. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzővel. ezt nem csak a cigányok csinálják..
2011. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tetris ***** válasza:

Felnőttként azt mondom, inkább nézd őket levegőnek. Ha szólnak neked, rájuk se hederíts. Szétcsapni közöttük nem ajánlom, mivel ők vannak többen, és ha hordába verődnek, akkor a legbátrabbak. Az agresszió nem megoldás semmire. Egyszerűen át kell nézni rajtuk.

Csodálom, hogy a tanárok még nem tettek lépéseket annak érdekében, hogy lehessen tőlük normális órát tartani, és ne zavarják a tanítást. Esetleg szólhatsz az ofőnek, hogy ugyan tegyen már valamit, mert undorító, amit ezek csinálnak.

2011. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt nem értem, hogy hogy a fenébe kerülhettek ide ebbe a suliba.

Budapest egyik legjobb gimnáziuma....nem értem, ki vagy mi engedhette, hogy felvételt nyerjenek ide.

a tanárokkal is szemtelenek, olyanokat mondanak neki, hogy..áá mind1 inkább nem is írom le.

2011. okt. 17. 18:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Panaszt teszel az igazgatónál és megoldva.
2011. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!