Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Problémás osztályt...

Mit tegyek? Problémás osztálytárs.

Figyelt kérdés

Van 3-4 osztálytársam akik "roma" származásúak sajnos a legaljadékabb fajtából valók. Nem lehet tőlük tanulni, figyelni és a lányoknak is mondanak 1-2 olyan durva dolgot ami nem oda való. Pl olyanokat mondanak nekik, hogy leszopod a fa*m, meg le nyeled a ge*met meg ilyenek, nem sorolom.

Engem személy szerint nem nagyon zavar....mert perpill engem nem csesztetnek, csak rosszul esik, hogy ilyeneket csinálnak a tanárokkal meg a lányokkal.

Mit lehetne tenni, ilyen esetben?

A hátam mögötti padban ülnek és folyton kiabálnak csapkodnak verekednek stb, stb, stb...

Szerintem simán képesek lennének nemi erőszakot elkövetni....kinézem belőlük....nem is tudom, hogy mit is szerettem volna kérdezni már...


te, hogy viselkednél 1 ilyen helyzetben?

mit tennél?


12. osztályos vagyok.


2011. okt. 17. 17:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nincs kedvem, kiszeretném várni, hogy mit fognak csinálni.


lehet, hogy a csajok megunják és összekapnak az jó kis muri lenne.


szívesen végignézném.

2011. okt. 17. 18:54
 12/12 anonim ***** válasza:

Szólsz haverjaidnak 8-10-en összeálltok,maszkokat vesztek ,hogy ne ismerjenek fel,amikor egyedül vannak elkapjátok őket az utcán,és a szart is kiveritek belőlük,hogy mozogni ne tudjon a féreg

Csak így lehet bánni ezekkel az állatokkal,máshogy nem lehet őket fegyelmezni

Utána meg se mernének mukkanni ezek a szarok

2012. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!