Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik alapból elviselhetetle...

Létezik alapból elviselhetetlen személyiségű ember?

Figyelt kérdés
Nehezen kötök igazi barátságokat. Lányként az igazán csajos csajokkal sosem jöttem ki, nem igen van közös témánk. Hozzám hasonló, kicsit fiúsabb lány nagyon kevés van, és azok felével is ha eleinte jóban is vagyunk, a kapcsolatunk mindig megromlik. Alapvetően nem érzem magamat egy rossz embernek, még is nagyon kevés barátom, haverom van, akikre iskolán kívül is számíthatok. A srácokkal nagyon jól kijövök, ők viszont a közeledésemet általában félreértik, és csak kínos helyzetbe hozom magam, ezért feléjük már nem is merek olyan igazán nyitni. Szeretek bolondozni, nevetni és pörögni, ami sok embert meg is fog, viszont a lányokkal akkor sem jövök ki, csak felszínesen, a srácokhoz meg nem merek nyitottabban közeledni! Létezik az, hogy egy ember annyira elviselhetetlen legyen, hogy ne legyenek barátai? 20 éves vagyok, alapvetően mindenkivel igyekszem jóban lenni, viszont megmondom a véleményem ha arról van szó... illetve aláírom néha bunkó vagyok, de csak is azzal aki velem is az volt előtte. Tényleg ennyire rémes lehet a személyiségem? Már csak magamban tudom keresni a hibát, de egyszerűen nem tudok rájönni, min kéne változtatnom, hogy jobb ember legyek.
2010. dec. 11. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

akár hiszed akár nem ismerős a szitud :)

a nők általában először nagyon kedvelnek, aztán rövid idő után mind megutál. azthiszem azért mert simán spanolok fiúkkal, és vagy ők is akarnának így közeledni feléjük, vagy azthiszik máshogy közeledem és féltékenyek. volt egy csaj akivel jóban voltam egy ideig, aztán lementünk, jött vleünk a pasija, és én tényleg csak spanoltam vele, közben másba voltam szerelmes, csak hülyültünk, na a csaj rendesen féltékeny lett és azóta rühell...

nem tudom miért van ez, vagyh ogy lehetne változtatni. nekem is csak kevés igazán barátomnak nevezhető barátom van, akik ismernek és tudják milyen vagyok valójában. Az embereknek általában megfoghatatlan jelenség vagyok, mivel mostanában inkább nem közeledek senkihez de az attitűdöm mégis nyitott.

hát így jártunk :)

2010. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább túl jó fejnek tűnsz: a lányok irigyelnek, a fiúk beléd szeretnek.
2010. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minha magamról olvasnék :) Az életkorunk is egyezik. Szerintem te is az a típus vagy, aki nem tud, és nem is akar birka lenni. Érted :D
2010. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, értem, de olykor annyira eltudok keseredni, pedig amúgy egy pozitív személyiség vagyok, de ha nehezebb időszakom van, fősuli miatt, vagy csak a magánéletem miatt, és rájövök mennyire egyedül vagyok, az iszonyatosan lehangoló és elgondolkodok min kéne változtatnom, vagy máshogy csinálnom. Rájönni nem tudok...
2010. dec. 11. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az igaz, valódi, értékes, és reményeim szerint örökre szóló barátságaimat annak köszönhetem, hogy olyan emberekkel ismerkedek, amilyen én is vagyok és akik arra tartanak, amerre én. Ne változz, vagy ha változni akarsz, ne a mostani környezetednek változz, hanem magadnak. Ahelyett, hogy ezeknek az embereknek próbálnál megfelelni, fordíts a helyzeten: keresd meg azt a társaságot, amelyik Neked megfelel.

Egyvalami biztos: te most is egy nagyszerű ember vagy, csak ott, ahol vagy, nem értenek meg, mert ott nagy valószínűséggel nincs még egy hozzád hasonló ember.

Én sokáig küzdöttem ugyanezekkel a problémákkal, amiket leírtál, de azóta, amióta saját jövedelmem van és így eldönthetem, hol és kikkel akarok élni, hol és mit akarok tanulni, merrefelé haladok és miket csinálok, sokkal könnyebben megtalálom a hozzám illő barátokat. Apropó: biztos, hogy ott vagy, ahol lenni akarsz? Biztos, hogy azt tanulod, amit tudni akarsz? Ha igen, akkor csak idő kérdése, hogy társaságra lelj.

2010. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetsz rossz arc. :)

17L

2010. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Imádom, amit tanulok, viszont szívesebben lennék máshol ez tény. Elég változó mostanában a hangulatom, rengeteget kell tanulni, és emiatt kicsit kikészülök olykor, jó lenne ha lenne mellettem valaki, aki támogat, ehelyett viszont a csoporttársaktól is csak a megvetést kapom, hogy "stréber" vagyok, holott a 3-as 4-esért, valamiből a 2-esért küzdök. Bár ez kevésbé érdekel, én tanulni járok a főiskolára, még ha szín 5-ösökkel nem is megy, de nem 6 év akarom elvégezni a 4 éves szakot. Csak elkeserít, hogy ilyenek az emberek, és éppen ezért megértetni sem tudom magamat velük, csak felszínesen.
2010. dec. 14. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!