Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy engedjem el a fülem...

Hogy engedjem el a fülem mellet az ilyen beszólásokat?

Figyelt kérdés

Most mentem 9.-be senkit nem ismerek az osztályból. Elég csöndes vagyok, így h nem ismerek senkit még annyit sem beszélek mint a régi osztályomban... Folyton beszólnak nekem h milyen nagy az orrom, amik elég szarul esnek.. legszívesebben ott helyben elbőgném magam mert így is elég kicsi önbizalmam van...


Anya azt mondja h ne törődjek vele de én nem tudom a fülem mellet elengedni :((


15L


2011. okt. 18. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Barátod nincs?(pasid) ő biztos megvédene.
2011. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ne szólj az ofőnek,mert csak mégjobban cukkolni fognak!


Inkább ha legközelebb csúfolnak mond azt,hogy ne nézegessék ha nem tetszik!

(mást nem érdemes visszaszólni,sőt a beszólókat csúfolni se,mert valószínűleg ők mindig tudnának valamit visszaszólni neked sőt egyre durvábbakat.)

2011. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem szoktam utánuk menni csak egyszer kétszer odamentem h beszélgessek velük de ők otthagytak.... ezért általában inkább egyedül vagyok és nézek ki a fejemből...
2011. okt. 18. 20:22
 14/19 anonim ***** válasza:
Pasi aki megvédené??? Tanulja meg kezelni az ilyen helyzeteket és védje meg saját magát! Kemény és nehéz, de ha nem tanulja meg, akkor mi lesz vele később?
2011. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Komolyan, suliváltás. Tönkremehetsz idegileg. És nem tudsz mit tenni. Tényleg, ha szólsz a tanároknak, csak még jobban rádszállnak.
2011. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nincs barátom... egy két ember van akivel szoktam beszélni fb-on de az sem olyan fú de nagy beszélgetés... meg hát nekik ott van a "legjobb" barátnőjük, pasijuk akikkel a szüneteket szokták tölteni... én meg elég zavaró tényező lennék ha ott állnák fölöttük...
2011. okt. 18. 20:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha mást nem általános szidkozódással küld el őket. Nem írhatok példát itt de azér biztos ismersz ilyen szavakat.
2011. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Fú nehéz ügy. Nálunk az osztályban volt egy lány, szegényt mindenki piszkálta mindenfélével. A csaj próbált visszavágni, de az csak olaj volt a tűzre, jól kiröhögték, hogy milyen kis agresszív meg ilyenek.

Erre sajnos bevált módszer nincsen, attól függ milyen a közösség, hogy mit bír el. Ha egyszerű dolgokkal vágsz vissza az célravezető lehet egyébként, amíg nem vagy vad és agresszív. Tehát, ha neked nagy orrod van, addig gúnyold ki a csajt, mert mondjuk milyen alacsony, vagy milyen kövér (ha rááll a mérlegre az azt írja ki, hogy csak egyesével :D), srácnak meg mondjad, hogy lehet, hogy neked nagy az orrod, de legyünk őszinték : neki meg irtó kicsi és köztudott, hogy az orr méretéből megállapítható a farok mérete is :P:P

2011. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen se fordulj tanárhoz szerintem, azzal csak magadnak ártasz. Nem feltétlen érdemes szembe menni sem velük, ebben a korban saját közönség előtt megalázni nem tudod őket, ráadásul hosszú távon azzal sem nyersz semmit. Ne is fuss utánuk, az sem jó. Hogy mi marad? Türelem. A legjobb egyébként ilyenkor sodródni az árral, ha esetleg velük tudsz röhögni magadon, de hát ezt ki az, aki 15 évesen meg tudja csinálni egy új közösségben. A lényeg, hogy próbálj nem tüskéket gyűjteni magadban, és nem okot adni a továbbiakra, mert az ilyen szurkálásokból már csak kevesebb lesz, ha nem rontasz a helyzeteden. A gimi végére az engem ért cseszegetésekért volt, aki sírva kért bocsánatot, pedig addigra csak röhögtem rajta. Még csak október van, év végére már lesznek barátaid, ha nem az osztályból, akkor máshonnan. Egyszóval kitartás, ez csak egy f*s korszaka a fiatalságnak...
2011. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!