Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen beszólásokat kapták...

Milyen beszólásokat kapták eddig terhesen? Ismerőstől, vagy ismeretlentől jöttek a kritikák?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szemembe egy embertől kaptam, az anyámtól. Ne egyek annyi gyümölcsöt, mert drága. Ne vegyek annyi ruhát. (Három kmamaruhám volt, egy nadrágom. )A klassz kismamapulcsi, ami rögtön megtetszett, "gusztustalan" volt, mert testhez álló.

Idegenekkel jó tapasztalatom volt, általában átadták az ülőhelyet. Nem hallottam kritikát, de lehet, hogy csak nem jutott a fülembe.

2011. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

A külsőmmel kapcsolatban nem mondtak semmit. Viszont az orvosi rendelőben rendszeresen kiakasztottak azzal, hogy minek mennék én be soron kívül, csak azért mert terhes vagyok?! Hát, igen, csak azért!

Ja, a szomszéd bácsi mondta egyszer, hogy:

-Már ne sértődjön meg kedvesem, de magának marha nagy hasa van.

Hát, erre mit mondjak? Tényleg! 4,3 kg lett a gyerek, mekkora hasam legyen?

2011. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Vetessem el a gyereket. Ha már elvetetni nem vagyok hajlandó, akkor szüljem meg és adjam örökbe, mert a gyerek csak nyűg az ember nyakán. <<< saját apám mondta, miután elmondtam neki, hogy növekszik a pocakban az unokája.

22 éves, 12hkm

2011. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a második babám vártam egy anyuka beszólt a tanácsadóban akinek a gyereke egyidős a nagyobbikkal

-Hogy már megint terhes vagy??!!

Ez nagyon rosszul esett hisz nem halomra szülöm a gyerekeket és normális körülmények között élünk.

21 hónap van a fiaim között

2011. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után szóltak be. 6 hét után: "nem maradt bent az ikertesó? És a 3.hónap után: "máris jön a kistesó?"-jelzem mind a két hozzászólást férfitől kaptam!
2011. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom közölte velem,hogy Ő 13 hetesen nem volt ilyen kövér mint én.Most vagyok kerek 16 hetes 1kg-ot híztam eddig.Amúgy 61kg vagyok.
2011. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze ezt akkor mondta mikor 13 hetes voltam!!!
2011. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Anyám őrít meg velük:

- Miért nem fejeztétek be először a házat?

- Biztosan csak én erőltettem a kistesót a páromra, mert ő nem akarhatta ilyen hamar(23 hónap lesz a különbség)

- Minek akarok terhesen utazni (inkább gubózzak be és üljek ithon - ezt nem mondta, de biztosan gondolta)?

- Nem foglalkozok eleget a gyermekemmel (ezt egy alkalmazottja mondta a férjemnek - biztosan zavarta, hogy ott ültem mellette az irodában, mintha ellenőrizném, ahelyett, hogy babáznék. Megjegyzem: rettenetesen lusta és popsibuksi a csávó)

- látom, jó húsban van - ez a nődokim volt. 5 kg-mal vagyok több, mint az előző terhességemnél.

Ennyi jut most eszembe

2011. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Első fiamnál a doki kérdezte ugye nem tartja meg?? Csak mert fiatal voltam, 23 éves. Na őt azonnal leváltottam. Később egy közúti ellenérzősnél, a rendőr: Picit nagy a poci, vagy baba lesz?? Mi köze hozzá hogy ha dagadt vagyok is?? Most vagyok 38 hetes a másodikkal, ma vettem észre a boltban hogy ugyan nem szólnak be de kb az volt az emberek arcára írva, hogy ez meg minek mászkál ha már akkora mint egy bálna. Mintha elintézné helyettem valaki a napi teendőket...
2011. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Lombikos vagyok. A nagymamám készítette ilyenekkel ki a férjemet:

ez a kislány teljesen össze fog törni, ha nem sikerül (miközben vártuk, hogy végre jöjjön a vérvétel napja)

télen lefagy az út és el fog esni


még csak ET+27. napon vagyok...

2011. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!