Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha visszahoznák a halálbünteté...

Ha visszahoznák a halálbüntetést + az egyéb testi fenyítéssel járó büntetést, ti lennétek hóhérok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 12:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Én az igazság harcosa lennék és a sötétben lopózva kinyírnék minden hóhért :D

De inkább ne hozzák vissza a halálbüntetést :/

17/F

2010. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem, de nem azért mert embereket kell ölni, hanem nem hiszem hogy túl jól fizető meló lenne. Meg nem túl változatos, hamar megunnám...
2010. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel léteznek emberek, akik képesek szórakozásból és/vagy élvezetből ölni, és léteznek emberek, akiknek a szakmája a gyilkolás, például katonák, bérgyilkosok, biztosra veszem, hogy olyan is van, aki ezt is elvállalná.
2010. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%

semmi szín alatt nem lennék olyan biorobot aki parancsokat hajt végre, mérlegelési jogköre meg nincs.

így katona, és rendőr sem, nem csak hóhér. meg még egy sor dolog. :)

2010. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%

Hóhér?Én?! Embereket ölni,fenyíteni?! Normális vagy te?:D Én a legyet se ütöm le hanem szépen megkérem, hogy menjen el..xD


"Aki megöl egy másik embert, az olyan mintha önmagát ölné meg." :D

2010. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Én elválalnám! Hol, mikor kell kezdeni? A bűnözők gyilkolhatnak? Barmok, birkák vagytok mind, úgy kell nektek, ha a családtagjaitokat öldösik! Jelenleg is cigókat etetek disznókkal!
2010. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"Hóhér?Én?! Embereket ölni,fenyíteni?! Normális vagy te?:D"

Anno vkinek ezt is "el kellett végeznie", sőt manapság is vannak.Ezek szerint azok se normálisak?:-)

2010. nov. 15. 14:34
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor én is csak épp olyan gyilkos lennék, mint akit megölök. Nem vélem magam Istennek hogy ítélkezzek mások élete fölött.0
2010. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

20:20

Azt nem is kell, csak végrehajtani az ítéletet.

2010. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

20:25


Ugyanaz. Mert a bírák csak beszélnek és nagy szavakkal dobálóznak, de az illető életét akkor is én venném el. Ha választhatok, akkor nem tenném meg semmiért.

2010. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!