Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országokban van Petra...

Melyik országokban van Petra név gyakran?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
német ajkúaknál, szláv-orosz ajkúaknál, magyaroknál.. én is Petra vagyok, egy portugál ismerősöm a találkozásunk előtt azt hitte, hogy fiú vagyok, feléjük nem "divat" ez a név:)
2011. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már bocs, de elég hülye lehetett a portugál ismerősöd, ha azt hitte, hogy fiú vagy, mivel náluk az -o végződésű nevek a fiúnevek, az -a pedig a lány. Persze vannak kivételek, Miguel, José, Andrea (fiúnév) stb.
2011. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy százas volt, de pont az Andrea rá a példa, amit Te is írtál, hogy akár fiú is lehettem volna náluk:) Hidd el, engem lepett meg a legjobban, mikor ledöbbent, hogy a Petra név alapján nem erre számított.
2011. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak azért kérdeztem mert én is Petra vagyok. :)
2011. okt. 20. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Németországban nagyon sok Petra van.
2011. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!