Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most attól maga a két lábon...

Most attól maga a két lábon járó szerencsétlenség lettem, hogy nincs facebookom?

Figyelt kérdés

Üdvözletem! 19éves lány vagyok, aki a mindennapjait nem a világháló fogságában tölti. Nemrégiben bekerültem egy (számomra új) közösségbe, ahol sikerült pár barátra, ismerősre szert tennem. Többen kérdezték, hogy van-e facebook profilom. Nemmel válaszoltam. Kérdezték, hogy akkor mit csinálok? Válaszom az olvasás, barátokkal való találkozgatás, vagy az írás volt. Vagy körberöhögtek, vagy lesajnálóan néztek rám. Tényleg ilyen nevetséges, vagy szánalomra méltó, hogy nincs facebookom? Nem értem, hogy miért van ez...Komolyan nem értem.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 20. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Én se azonnal csináltam profilt,ahogy lehetett.Megvoltam nélküle is.De,hogy megvan,így sem ez jelenti az egyetlen,és hosszas tevékenységemet.Napi kb 5 percet megyek fel,ha egyáltalán felnézek.30N
2011. okt. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szánalomra méltó, hogy nem hülyeségekkel töltöd a szabadidődet. Nekem ugyan van francbukk profilom, de alig használom, inkább csak levelezek rajta, meg a számomra szükséges infókat kapom onnan. (Külföldön élek, pl. az ide szervezett magyar programokról kapok tájékoztatást.)


Nem érted, miért nevetnek ki amiatt, hogy nincs Facebook profilod? Én sem. De azért, mert ez a divat, nem kell csinálnod, ha nem akarsz. Egy jó könyvvel sokkal jobban jársz, ha meg valaki el akar érni, kérje el a telefonszámodat és kész.

2011. okt. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Énnekem sincs facebook om..

Megmondom miért..

Az az igazság hogy a face menti az adatokat. 100 év múlva is előkotorhatnak onnan azok akik meg akarnak esetleg találni.. Sose tudni mit hoz az élet.Lehet egyszer le akarok lépni Mo ról mert besokallok. De aki lekéri a face tól az adataimat (hiába töröltem) az többet tud rólam mint az anyám. Ráadásul ha bajba kerülök ,(maffia vagy mit tudni ki keres) simán megtalál arról nem beszélve hogy az ismerőseim is veszélybe kerülhetnének. Meg hallottam már olyat hogy valaki megírta hogy a tengernél nyaral és kirámolták a lakását mert olvasták a facen hogy nincs otthon.

De ha azt mondják rám maradi vagyok az se érdekel. Én nem akarom az életem a facebook on tölteni. Nem akarom hogy én írjam magamról a jelentést inkább beszélgetek a barátaimmal személyesen.

2011. okt. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak. A netre és így a face re is csak olyan dolgot kell feltölteni amiből nem származik bajod. Ne tegyél fel olyan képeket írást blabla. Ez nem csak ott érvényes. Aki megteszi, és sokan vannak, az válallja hogy egyszer ráakad más is, akár munaadó és ennyi. Kérdező. Nem vagy maradi. Sőt. Szerintem épp ellenkezőleg. Jó tudni, hogy vannak még olyanok akiknek nem a net és a közösségi oldalak a drogja. Sokan nem tudnak meglenni nélküle egy napig se. Én ugyan fenn vagyok ott, de van hogy hetekig se nézek rá. Értelme csak annyi hogy informálódjak az ismerősökről, tudjak velük beszélni. Egy ideje már szétszóródtunk az országban, így a legegyszerűbb. Szerintem pedig ne szégyenkezz mások előt. Szégyelje magát az, aki csak online olvas és nem tudja milyen egy jó könyvet olvasni, aki már csak gépelve tud levelet írni, az aki a hétköznapi csodákat a neten éli át és nem a valóságban. F/30
2011. okt. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne is törődj velük.Nekem sincs és nem is tervezem, csupán azért mert számomra épp hogy visszataszító, hogy a vízcsapból is ez folyik, már csak azért sem.
2011. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok, és nekem sincs facebookom. Egetverő nagy marhaságnak tartom, unalmas, és számomra semmi haszna nincsen. vagy a valóságban találkozok a barátaimmal, vagy sehogy. Ne érezd magad rosszul emiatt, engem is sokan kinéznek emiatt. Szánalmas, hogy ők csak így tudják eltölteni a szabadidejüket.
2011. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy nem face-ezel...

Minden függőnek el kéne mondani, hogy azt az oldalt megfigyeli a CIA, az FBI, éber Rendőrségünk, és olyan éber szervezetek, amikről az átlagember még csak nem is tud. Egyébként meg szociokulturális szempontból elég szánalmasnak tartom, hogy velünk kihal az utolsó nemzedék, aki még tud élőben udvarolni...


2X F

2011. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!