Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek aranyosak az emberek?

Szerintetek aranyosak az emberek?

Figyelt kérdés
Szóval ha megláttok idegeneket mi az első benyomásotok? Hogy de aranyosak, barátkozzunk össze, vagy fujj, hagyjanak engem békén!
2011. okt. 20. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is olyan is.
2011. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azt csak te érzed hogy neked ki szimpatikus és ki nem persze ha beszélgetsz valakivel megváltozhat...mindenki más :) vannak könnyen ismerkedők és vannak zárkozottabbak!
2011. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez a "hagyjanak békén" abszolút nem játszik, és nem is nagyon szeretem, ha valaki ilyen... hogy mindenki foglalkozzon csak a maga dolgával meg stb... Nekem alapvetően pozitív érzéseim vannak az emberek felé, persze nem kell mindenkit "szeretni", de nem is az a lényeg. Ha az ember mosolygós, kedves, a legtöbben meg is hálálják :-)
2011. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
változó.nem gondolkozok túl pozitívan senkiről,mert nem mindenki az,aminek látszik.viszont a túlzott negatív hozzáállás sem jó.
2011. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én utálom az embereket, van aki elsőre is hülye, van akinek idő kell hogy bebizonyítsa, engem mindenki hagyjon békén.


azt is utálom ha elvárják hogy jópofizzak velük, az ilyenek általában ostoba naiv elkényeztetett idióták

2011. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10:32-és téged nem szoktak kiközösíteni? Hogy illeszkedsz be a suliba és/vagy a munkahelyedre?
2011. okt. 24. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
sehogy, nem érdekel mások véleménye, egyszerűen lekoptatom őket. nem közösítenének ki ha mindenki utálna, mert eleve nem is akarok egy olyan közösségbe tartozni ami idiótákkal van tele.
2011. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon is aranyosak az emberek. Szeretem megsimogatni a pofijukat, meg a szörös fejüket. Néha persze amikor nyügösködnek, az fárasztó tud lenni.
2016. nov. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!