Ez hogy van angolul?

Figyelt kérdés

Twilight Saga - Breaking Dawn részlet


Ilyenkor angolul hogyan szokás elmondani, hogy most e Breaking Dawn-ból hallhatnak egy részletet?


2011. okt. 20. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:

És nem tudja valaki, hogy ez a Breaking Dawn részletet hol találom meg angolul?


"...A gyilkos rám szegezte tekintetét Rosalie válla fölött. Pillantása összeszedettebb volt, mint ahogy egy újszülöttnek néznie kellene. Meleg, barna, tejcsokoládé színű szempár, pontosan olyan, amilyen Belláé volt. Hirtelen abbamaradt a remegésem. Elöntött a hőség, erősebben, mint addig, de ez újfajta melegség volt. Nem perzselő. Izzó. Minden összeomlott bennem, a félig vámpír, félig ember baba aprócska porcelánarcát nézve. Mintha az összes kötelet, ami az életemhez kötött, hirtelen mozdulattal elvágták volna, mint egy csokor lufi madzagjait. Minden, ami azzá tett, aki voltam - szerelmem az emeleten lévő halott lány iránt, szeretetem apám iránt, hűségem új falkámhoz, szeretetem fivéreim, és gyűlöletem az ellenségeim iránt, az otthonom, a nevem, önmagam -, abban a másodperceben mind elszakadt tőlem - nyissz, nyissz, nyissz -, és elszállt. Én nem szálltam el. Egy új kötél ott tartott. Nem is egy, hanem egymillió. "

2011. okt. 20. 16:52
 2/4 Ablaze válasza:
Now you can hear a part from the Breaking Dawn of Twilight Saga. Remélem erre gondoltál :)
2011. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából arra, hogy kiállok a közönség elé és megszólalok: Twilight Saga - Breaking Dawn részlet. Csak angolul mondanám.
2011. okt. 20. 17:15
 4/4 anonim válasza:
hát akkor azt mondod, amit az előző írt, csak nem "you can", hanem "you will hear..."
2013. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!