Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vásároltatok már az ebay-en...

Gargya Szabina kérdése:

Vásároltatok már az ebay-en keresztül külföldről? Ha igen nem segítene nekem valaki? mert én sajna nem tudok, vagyis a fizetéssel van gondom.!

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 14:59
 1/6 ava87 ***** válasza:
De mi a gondod?
2011. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az,hogy nincs bankszámla számom,és nem tudom a pénzt elutalni.Pedig nagyon fontos lenne. Valaki segíteni tudna az jó lenne.
2011. okt. 23. 20:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki tud rendelni ebay-ről? az segítsen léci.
2011. okt. 23. 20:34
 4/6 ava87 ***** válasza:

Ja így már értem. Sajnos a netes vásárlás bankszámla nélkül nem igazán megoldható. Jobban járnál, ha nyitnál egy számlát, kb. egy fél órás művelet, csak be kell menni egy tetszőleges bankba. Igaz, a bankkártyára várni kell, talán 1-2 hét, de utána szabadon lehet vásárolgatni. Illetve az Ebay-en csak paypallal lehet fizetni, de oda is egy egyszeri regisztráció, és az egyik legkényelmesebb, és (nem utolsó sorban) az egyik legbiztonságosabb fizetési mód.

De a legtöbb eladó ki is írja, hogy csak a paypal-os fizetést fogadja el.

2011. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen.De még nekem nincs számlaszámom.Barátnőmnek van és neki regisztrálunk így ,ajd jó lesz.Már csak azt nem értem ,hogy ha bankszámláról rakok fel pénzt a paypal-ra, azt hol tudom megnézni, hogy mi a szám amire küldjem a pénzt?
2011. okt. 24. 13:43
 6/6 ava87 ***** válasza:
Elvileg a bankszámláról lehet átvezetni pénzt a paypal számládra, de én nem így szoktam. Egyszerűen a kártyám hozzá van rendelve a paypal fiókomhoz. Ha az ebay-en veszek valamit, megjelenik egy gomb, amin az van, hogy "pay now", arra kattintok, akkor ott megjelenik egy felület, amin be tudok lépni a paypal-ra (e-mail cím plusz jelszó), és kiírja nekem, hogy mennyit fizetek, utána kiírja forintban is, leokézgatom párszor, és a bankszámlámról leveszi az összeget, és át is küldi az eladó paypal számlájára. Szóval gyakorlatilag nekem semmit nem kell utalással foglalkozni, a rendszer pár kattintásra leveszi a megadott összeget, és nekem nincs rá többet gondom.
2011. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!