Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha felhív egy...

Mit tesztek, ha felhív egy telemarketinges? Hogy reagáltok a kéretlen hívásokra? Vásároltatok már ilyen módon valamit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 03:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem vásároltam, és nem is fogok. Általában félreteszem a telefont és nem hallgatom végig, amikor rájön, hogy nem foglalkozok vele elhúz a francba és többet nem zaklat.
2009. márc. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Húú, engem nagyon idegesítenek! Már hetente hívogatnak és általában 2 cégtől, jó párszor elküldtem már őket a fenébe, de még mindig zaklatnak! Az elején kedvesen közlöm, hogy nem érdekel az ajánlatuk, ha ennek ellenére még mindig mondja a magáét, kicsit durvábban jegyzem meg, hogy hagyjon békén, mert nem érdekel!
2009. márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mivel a telefonom vagy kiírja a hívó fél számát, vagy azt, hogy "SZÁM LETILTVA", ezért ha ez utóbbit látom (vagy épp valami olyan körzetszámot, amiről biztosan tudom, hogy ott senki nem lakik, akihez bármi közöm lenne), egyszerűen fel se veszem. Így nem is kell bajlódnom velük. :)
2009. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
nem vettem semmit így és egyszerűen és röviden annyit mondok, hogy " bocs, de erre nem érek rá " és leteszem, nem várom meg, hoyg újra kezdje.
2009. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kb. 5 másodperc alatt tudom, hogy miről van szó megmondom - legtöbbször kénytelen vagyok a szavába vágva - hogy nincs szükségem semmire és leteszem.
2009. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 tade ***** válasza:
100%
En kulfoldon elek, de itt is mindenfele hulyeseggel zaklatnak. Altalaban ugy nez ki, hogy megkerdezik: "xy csalad?". En erre azt szoktam mondani, hogy nem es leteszem :)
2009. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
rohadtul idegesítenek, de sajnos én alaptermészetemtől fogva nem tudok vele szemét lenni...általában végighallgatom türelmesen és a végén megkérdezem, van e honlapjuk, megígérem hogy majd átböngészem és átgondolom a dolgot... persze onnantól kezdve el is felejtem az egészet, hogy letettem a telefont
2009. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy az életben nem találkoztam olyan emberrel, aki ilyen módon vett volna valamilyen terméket vagy szolgáltatást. Itt is kaptam 7 választ, mind egyértelmű "nem" volt. Ha az emberek ilyen szinten elutasítóak (van is rá ok), akkor ez még mindig miért éri meg nekik? Miből fizetik ezeket az alkalmazottakat, ha szinte senkire sem tudják ráerőltetni magukat? Hogy mi értelme van ennek a hívogatásnak azon kívül, hogy az idegroham kerülget, nem tudom. Kíváncsi lennék egy szakmabeli véleményére, hogy ki, miért csinálja és egyáltalán tud-e profitot termelni.
2009. márc. 30. 12:49
 9/21 anonim válasza:
80%
Több ismerősöm is van, akik ilyesmivel foglalkoznak, és elég annyi, hogy a havi keresetük 300 és 500 ezer forint között mozog... mert nagyon sokan vásárolnak így, főleg nyugdíjasok.
2009. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a nyugdíjasokat tényleg bepalizzák. Én dobtam már ki porszívóst, akitől majdnem vett a nagymamám egy háromszázezres porszívót. Sajnos nagyon erőszakosak tudnak lenni. A nagyi kivette a megtakarított pénzét, annyit zaklatták. Nem tartom éppen korrekt dolognak kihasználni szegényeket, csak mert nem mernek nemet mondani.
2009. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!