Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Az egyetemen van egy szaktárs, aki állandóan rám van akaszkodva, ezt még úgy ahogy tolerálnám, DE! Egyszerűen olyan szinten büdös, hogy lassan nem tudom kontrollálni magam. Eszméletlenül büdös szagot áraszt, a szájáról jobb nem beszélni, nem tudok úgy beszélgetni vele, hogy felé fordulok. Egyszer beszélgetés közben elásította magát, hát hirtelenjében lehajoltam a "cipőmet bekötni", mert nem tudtam mit csinálni a szabályosan rohadó szagtól. Hosszú a haja, ez még nem baj, de szálakban összetapadva a zsírtól. Gusztustalan egyszerűen, nem akarom megbántani azzal, hogy húzz már el innen a búsba. Le szeretném már valahogy koptatni; nem azért, de én normális megjelenésű vagyok, ápolt, használok diszkréten parfümöt, és egy ilyen lohol utánam állandóan. Lassan eljutok a türelmem határához.
2011. okt. 27. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő az illető?
2011. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Fiú, és én is az vagyok.
2011. okt. 27. 22:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Koptasd le, vagy hívd el az uszodába és add kölcsön neki a samponod, kapjon karácsonyra illatszercsomagot, és kínáld meg sokszor rágóval.
2011. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy hajléktalan-e vagy csak hippi
2011. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Először azt hittem, hogy én vagyok ilyen hülye "finnyás", de a buszon amikor nagy tömeg volt, távolabbról láttam, hogy mellette állt egy csaj, akin látszott, hogy ő is érzékelte a szagot, alig bírt elfordulni a nagy tömegben. Nem arról van szó, én is izzadok stb, de van dezodor, stift, meg fogkrém, parfüm nem kell, ennyi is elég, hogy legalább ne bűz legyen érezhető.
2011. okt. 27. 22:37
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon szerencsétlen vagy.

Elmondom neked őszintén, hogy nálunk ez hogy is megy... Az egyik sráctól láttam aztán átvettem tőle, mert miért ne. Szóval ez volt az a bizonyos mondat: "Azt hittem, hogy világosan megírtam neked e-mailen, hogy ha mellém szeretnél ülni az előadásokon akkor mellőzd a dohányzást az órák előtt, mert zavar." Na most teljesen igazat adtam neki, mert én is rühellem. A lány felfogta és mellőzte a bagózást az órák előtt. Nem vette rossz néven.

Bár lehet, picit kényesebbnek érzed a te esetedet, de én ugyan úgy elmondanám neki, hogy ha nem bírsz normális, ápolt külsővel megjelenni akkor ne ülj mellém!

2011. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Járjatok el együtt uszodába, illetve karácsonyra adj neki tisztálkodós ajándékcsomagot.

Alapból pedig hogyha vagytok olyan jóban, simán el is mondhatod neki őszintén, hogy van némi probléma a személyes higiéniájával.

2011. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

biztos nem adnék neki semmiféle sampont meg rágót nehoyg te ápold már ,egyszerűen igénytelen le kell rázni!

esetleg ha te lennél vki mással úgymond te csimpaszkodnál rá diszkréten vki másra ,akkor lehet hogy lekopna,vagy a másik haver akivel összehaverkodsz lehet nem bírná elviselni és beszólna neki és így nem te bántanád meg.Elég kellemetlen lehet.

2011. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy én vagyok a szerencsétlen, hogy nem mondtam még neki, de inkább konfliktuskerülő vagyok, nem szeretek rosszba lenni senkivel, de ez már sok. Nem akarok célozgatni, meg ilyenek, mert abban béna vagyok, de megmondani se akarom face to face, hanem inkább majd másik irányba megyek haza busszal, mindig lesz dolgom, stb, majdcsak lekopik.
2011. okt. 27. 22:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem olyan, aki értené a célzást, vagy egyáltalán célzásnak venné a tusfürdőt, szerinte a parfüm azért van, mert a r*hadék gazdagok nem tudják már, hogy mire költsék a pénzüket. Tehát kb ezen a szinten van.
2011. okt. 27. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!