Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A punkok milyenek? Lent...

A punkok milyenek? Lent részletesebben, mert ez a kérdés magyarázat nélkül pusztán egyszerű hülyeség

Figyelt kérdés
Itt gondolok a nézeteikre....azon kívül, h anarchisták(liberális, rasszista, antiszemita stb)....mit akarnak?....mi ellen tiltakoznak?stb
2010. márc. 14. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:

wikipédia...

[link]

2010. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt már eddig is láttam, csak szeretném ezeket 1 punk szájából (billentyűzetéből) hallani (olvasni)...
2010. márc. 14. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Azok ma nem tudnak neked válaszolni, mert ilyenkorra már annyi kannásbort megittak, hogy nem látják a lehányt klaviatúrát.
2010. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
=))))))))))))))))))))))))))) ezen hatalmasat nevettem!!!!!!!!....akk megvárom, míg felébrednek és lemossák a gépről a hányást
2010. márc. 14. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan nem lesz. Ezek a nézeteik. Kannásbor, hányás. Persze ha beléjük taposol, akkor nyivákolnak.
2010. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ne vedd sertesnek,de nem arra voltam kivancsi, h mi a velemenyed roluk...
2010. márc. 15. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Szted a pankoknak vannak valami nézeteik? Plusz még értelmesen meg is tudnák fogalmazni? Röhej
2010. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem bármi ellen ami ellen divat tiltakozni.
2010. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szemetek vagytok!
2011. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem értek egyet az előbbi válaszolókkal. Nem igaz, hogy minden punk leissza magát, alkoholista, stb. Sokuk ilyen, de nem mindenki. Akiket én ismerek, azok egyáltalán nem...

Tiltakoznak a divat, az aktuális rendszer, a társadalom elvárásai ellen, szeretnek feltűnni (megbotránkoztató módon) - ezért a felállított, sokszínű haj, piercingek, fültágítók, tetkók -, valamint sötét, kopott nadrág alapfelszerelés. Nevezhetnénk őket lázadónak is, de kicsit komolyabban űzik, mint a kamaszkori alap lázadás, valamint ezt nem növik ki soha. Persze ők is megváltozhatnak, ha ráuntak a dologra. Remélem segítettem a válaszommal :)

2013. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!