Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan, hol keressek barátokat...

Hogyan, hol keressek barátokat, barátkozzak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy eléggé csendes és visszahúzódó vagyok és nehezen nyílok meg az embereknek ebből kifolyólag egyszerűen képtelen vagyok barátkozni,barátokat szerezni.Mit tegyek?

20/L


2011. júl. 28. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szijja. Ha beszélgetni szeretnél,vagy barátkozni,én szívesen vállalkozom. írj nyugodtan.
2011. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia !Privibe beszélhetünk,ha gondolod
2011. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is :)
2011. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobbik IT
2011. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Én is szívesen barátkoznék veled, nekem se nagyon voltak eddig barátaim, ezért szólok most mindenki máshoz is aki hasonló cipőben jár, -itt keressük egymást minden egyes barátkereséssel kapcsolatos kérdéssel, ez máris lehetőséget ad hogy írjatok, írjunk egymásnak, máris mennyi ember összejönne ezáltal! Erre való az internet!! (már csak a távolság szokott bizony gond lenni..:/ )
2011. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia nekem is írhatsz nyugodtan hasonlóan visszahúzódó vagyok 19L :)
2011. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 16/f vagyok de hasonló helyzetben járok, ha gondolod írhatsz nekem meg bárki aki ilyen helyzetben van
2013. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok csak én 15/l, de azért valaki rám is írhatna..:/
2013. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!