Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Erre ti mit reagálnátok?

Erre ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok arról, hogy az egyik barátnőm, legalábbis akit annak neveztem eddig, ilyeneket csinál, hogy pl. átverte az egyik volt barátja, sőt több volt pasija is, és még lazán elhívogatja őket a házi bulijaiba. Szerintem elég beteg dolog, hogy kinevezi őket "haveroknak", rosszabb esetbe még a barátainak is...miközben így kicsesztek vele.

És ebben nem ez a legrosszabb. Nem csak az ő volt barátait hívja el a bulijaiba.....

Nem tudom mihez kezdjek vele.

Elmondtam neki, hogy ez így rohadtul nem jó, mivel nem csak nekem fáj, hanem neki is...Sőt, nagyon részletesen elmondtam neki ezt az egészet, és már azt hittem, hogy lebeszéltem erről a baromságról...de nem.

Mintha csak így akarná "növelni" az alapjáraton max. 10 főből álló barti társaságát, csak hogy többen legyünk...de ennek mi értelme? Kezd elegem lenni.

Szerintetek?


2011. okt. 23. 15:50
 1/1 Das Omen ***** válasza:
Nem érzi magát elég fontosnak köztetek, de ha azt élvezni hogy partyluvnya lesz akkor élvezze csak, nincs mit tenni vele, max pár jólirányzott pofon.
2011. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!