Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁnyok, erre hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁnyok, erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ha egy számotokra csunya fiu szemezne/leszolitana titeket?


:D


2011. okt. 10. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
leszopnám csukott szemmel :D
2011. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Fiú vagyok, de gondolom leráznák.
2011. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valszeg leráznám, vagy finoman közölném h részemről semmi!
2011. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

és mi van akkor ha csunya? lehet hogy normálisabb bármilyen álompasinál, és az sokkal többet ér hosszutávon, mintha egy tahoval élnél együtt, hanem valaki olyannal aki szeret és a tenyerén hordoz, mert öszinte... biztos van akinek meg te vagy csunya. meg kell ismerni és beszélgetni. van akinek a pocokképü vv seherezádé is bejön, van aki szerint meg ronda. ez a rondaság jöhet abbol is, hogy a belsöjét megismerve lehet valaki bármilyen szép, undort vált ki belöled a visszataszito viselkedése miatt. azaz ha valaki belül rohad, nem fogod szépnek látni még akkor sem ha szépségkirálynö...


amugy is unintelligens butaság valakit a külseje alapján megitélni. elöbb megismerni!! én is sok embert megismertem akiknek a külseje majdnem enyhébb nevetést váltott ki belölem, de nem lököm el, megismerem, és rájövök h a világ legjobbfej emberei közé tartozik. ha nem igy tennék, nem tudom mit vesztenék. persze attol még léteznek bunko parasztok is, külsötöl függetlenül :D

2011. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden relatív.

Mikor kamasz voltam, volt egy iszonyat ronda srác a suliban, és a fene tudja, miért, teljesen meg voltam érte kattanva. Mit nem adtam volna érte, ha egyszer megszólít...

XD

Sose tudhatod, ki lát meg benned valami vonzót. Ha nem próbálkozol, akkor biztos nem.


Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy egy "nem szép", de jó dumás, szimpatikus srácnak sokkal több esélye van, mint egy adonisznak, akinek a kapa potyog a szájából, és még csendben maradni is csak bunkó módon tud.;)

2011. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
mindegy hogy néz ki, nem vagyok utcalány hogy leszólítsanak idegenek. aki nem idegen, azt pedig nem a külseje alapján ítélem meg.
2011. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Félrenéznék.
2011. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
leráznám..az még nem is lenne baj ha csúnya na de ha még úgy viselkedik mint egy jóképű menő csávó aki ezt megcsinálhatja mert a csajok szeretik (nem mind) attól még ne akarja ezt minden srác..szerintem az a csúnya srác csajozzon hagyományos módszerekkel..:D
2012. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!