Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire igénytelenek...

Tényleg ennyire igénytelenek és műveletlen tuskók az angolok?

Figyelt kérdés

Valahányszor benyomom a TV-t és nézek olyan csatornákat, mint a Spektrum vagy Life Network, tuti, hogy leadnak egy olyan dokumentumfilmet, melyben az angolok gusztustalan életmódjárók van szó. Beszélhetünk itt a teenager terhességtől kezdve ( Angliában a legmagasabb a tini terhességek száma Európában, %-ban mérve), az ápolatlan kirohadt fogakig, a kórosan elhízottakon át a nemi betegekig. Tudom, hogy minden országban vannak ilyen problémák, de valahogy az USA-ról vagy akár Magyarországról még sem látok erről ennyi statisztikát meg dokumentumfilmet.

Ezekre lennének ennyire büszkék az angolok?


2011. okt. 24. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Vagy nem olyan képmutatók, mint más országok. Dicsekvésre a kampányfilmek valók.
2011. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Tudom melyik műsorokra gondolsz, én is mindig nézem a lifenetworkot..:D:D


Nézd, nyilván mindenhol vannak igénytelen emberek, de szerintem az angolok még mindig kulturáltabbak, mint a magyarok (már bocsánat). Ha pl egy angol megnézne egy részt a Mónika showból, vagy pl. a naplóban is rendszeresen vannak olyan riportok, amiben a szegényekről van szó, hát igencsek meglenne a véleménye...

De ott van pl Matisz papa is, akinek a lánya 10 évesen szült, na az a hir bejárta az egész világot..Biztos meglehetett a véleményük a külföldieknek a "magyarokról", ahogy látták a fogatlan, putriban tengődő családot. És hiába mondod azt, hogy de ők cigányok..egy külföldinek csak az jön le, hogy magyar, és kész.

2011. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nézz körül, Magyarország még rosszabb, pedig feleannyian sem vagyunk. Csak nézz bele a Valóvilágba, az Összeesküvőkbe, vagy az Aranypartba, ha igénytelen, dagadt, primitív, fogatlan, iszákos, könnyűvérű emberekre vagy kíváncsi.
2011. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát ja, csak tudod azok az emberek tényleg cigányok, viszont akiket mutatnak a TV-ben (angolok) egyik sem származik éppen a putriból. Sőt némelyik kifejezetten jobb körülmények között él, mint egy átlag magyar. Aztán még is tök menőnek tartja, hogy 15 évesen nem jár suliba, hogy évek óta él rendszeres nemi életet random emberekkel, persze óvszer nélkül, aztán mutatják a csaj nővérét is, hát mit ne mondjak, nálunk egy 80 éves papinak is különb fogsora van, mint a 19 éves csajnak.
2011. okt. 24. 14:35
 5/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:33

akkor Te meg azt nézd meg, hogy ezek a műsorok honnan is származnak, mert egyik sem magyar találmány :) egyébként köszönöm, nekem nincs igényem ilyen műsorokra

2011. okt. 24. 14:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak ilyen emberek,Magyarországon is.
2011. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Magyar találmány, vagy sem, neked van-e igényed ilyesmikre, vagy sem: ha valaki a magyar tévéműsorok alapján akarna megítêlni minket, csak egy csomó hülyét, csórót, fogatlan alkeszt látna. Te is jobban tennéd, ha nem tévéműsorokból állapítanád meg, hogy milyen egy nép, mert az téged minősít, nem az angolokat...
2011. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint Anglia egy nagy állatkert. Tényleg az jön le, hogy igénytelenek, műveletlenek, s amit odakint tapasztaltam, az az, hogy isznak is, nem keveset. A nap folyamán mindegyik normális, de esténként összegyűlnek, és sört sör követ... akkor előjönnek az idióta humorukkal, amit egy átlag európai nem ért...

én nem tudom, hogy a lifenetworkön milyen műsorok mennek, csak a spektrum műsorait ismerem, de azok is lehangolóak. a valóságban is annyi züllött tini rohangál az utcáikon, azok is isznak. Hogy büszkék-e rá? Nem tudom, de mikor kint voltam, nekem úgy jött le, hogy ezt ők a világ legtermészetesebb dolgának tekintik...

2011. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Az USA-ról meg: láttál valaha Jerry Springer show, Bavis and Batthead, és hadd ne soroljam? Hülye műsorok hülyékről mindegyik országban vannak. Szerencsére te tökéletes vagy.
2011. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:56

Na látod pontosan erről beszélek! Zárójelben megjegyzem, hogy én is voltam Angliában és detto ugyanazt tapasztaltam. A nők többsége napi szinten letol 1-2 korsó sört, ami azért szerintem nálunk nem mondható el. És ismét leírom, hogy a tiniterhességek Angliában a leggyakoribbak Európában, tehát ez is utal valamire.


A kedves 70 %-os válaszoló meg ahelyett, hogy ilyenek irkálna, hogy én biztos tökéletes vagyok tanuljon meg szöveget értelmezni, mert úgy látom abból még hiányosságai vannak :)

2011. okt. 24. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!