Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogos volt a beszólásom az...

Jogos volt a beszólásom az egyik nőnek? Azt mondta hogy ő mennyit add magára műkőröm stb És hogy igénytelenek azok akik nem tettnek műkörmöt.

Figyelt kérdés
És így gúnyosan rám nézett mondom aki olyan munkát végez annak nincsen szüksége műkörömre.. És aki nem dolgozik annak megfelel a semmit tevésre. ( róla tudni kell hogy a férje nyakán ül, életébe dolgozott talán 1-2 évet ha nem kevesebbet..). És magára vette..elment. Rá is céloztam, még engem néz le.. Köszi a válaszokat! 25N
2011. aug. 18. 17:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Jól tetted, vegye is magára az ilyen ember.....ilyen hülyeséget beszélni, már ezért megérte neki beszólni.
2011. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Én jogosnak tartom.
2011. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
jogos, pukkadjon csak a kis tacskó
2011. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Na, hát én láttam már műkörömmel fogatlan embert.
2011. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Jogos volt. Ezek szerint én igénytelen lennék azért, mert a saját körmömet képes vagyok műkörömnagyságúra növeszteni és ápolni?:-) Elég furcsa gondolkodása van a hölgyeménynek.
2011. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
94%
Persze, hogy jól tetted! Nagyon el van tévedve az a nő a kis világában, ha azt hiszi, hogy csak az igények akinek műkörme van... Sokra megy a körmeivel, ha ennyi esze van...
2011. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
91%
bocsi, *igényes
2011. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Én is ápolóm a körmeimet de az élelmiszeriparban nem megengedett a műköröm. A másik a kísérlethez sem lenne túl jó műkörömmel dolgozni:))
2011. aug. 18. 17:36
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Én kismama vagyok és levetettem, szóval igénytelen lettem, jó tudni.
2011. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
4%

Hát őszintén szólva igaza van.Biztos megszeretné tartani a férjét és, ő úgy gondolja hogy műköröm fodrász stb....Teljesen egyetértek vele.Jól teszi ha megteheti.Azért ne tegyünk már össze egy igazi körmöt egy gyönyörű mükörömmel,mert meg van a neve hogy "Műköröm"

Kérdező neked meg csak annyit hogy,azért védekeztél így mert Irigy vagy!Míg téged fűvel fával csal a férjed addig az ővé nem.Mig a tied megnézi a nőket az utcán, és majd kiugrik a szeme addig az ővé nem mivel nincs rá oka.Neveld csak a gyerekeket azt majd 1-2 év múlva jössz azzal a kérdéssel hogy"Megcsalt a férjem,egy igényes műkörmös nővel,milyen galád és mennyire gyűlölöm!Lehet lepontozni!!!

2011. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!