Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A hülyébb osztálytársaim...

A hülyébb osztálytársaim azzal cikiznek, hogy hülye vagyok ha több mint 18 éves koromig akarok tanulni (pl.:egyetem) Mit szóljak nekik vissza, hogy lenyugodjanak?

Figyelt kérdés
Verekedni nem fogok.
2009. máj. 4. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne torodj veluk! Te csak tanulj, mert te veszed hasznat!

Sok sikert az elkovetkezo evekhez! ;)

2009. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kösz:D:Dmár csak 1 évet kell velük kibírnom:)
2009. máj. 4. 14:39
 3/13 A kérdező kommentje:
jah meg még egyet:D:D
2009. máj. 4. 14:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne foglalkozz velük, vagy csak nevesd ki őket. Én sem vagyok valami nagy öreg, tavaly érettségiztem de már most bánom, hogy nem tanultam többet, és nem mentem egyetemre. Mondjuk így lesz egy piacképes szakmám, de most már tudom, mit kellett volna csinálnom! Szóval tanulj!!!

2009. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Attól is függ azért, hogy mit akarsz tanulni. Mert ha a tipikus árufeltöltő- és ruhatárosszakokat választod akkor van alapjuk. Egyébként viszont hülyeség.
2009. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük majd ha nagyobb leszel akkor majd te fogod sajnálni őket. Ha jól tanulsz és jó munkát találsz sok pénzed lehet. És nem apuci bankkártyájáról fogod megvenni a dogokat. És a másik hogy meg is veheted.
2009. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak irigykednek...
2009. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
nekem is ez volt a problémám de sikerült (őszintén szólva nem tudom hogyan)olyan szinten viccesre fordítanom a beszélgetést hogy most ott tartunk hogy (persze poénból) megvernek ha leérettségizek, és ha diplomám lesz akkor feldarabolnak és bedobnak a Dunába:P 17/F
2009. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

" Ha jól tanulsz és jó munkát találsz sok pénzed lehet."


Nem törvényszerű.

2009. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy kicsit irígyek rád, és te ilyen embereknek akarsz visszaszólni!???

okos enged szamár szenved...

2009. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!