Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy álljak bosszút? 15/L

Hogy álljak bosszút? 15/L

Figyelt kérdés
Az van hogy a barátnőm csinált egy ál facebook-ot és nekem irogatott nekem hogy ő " szabó ádám" és én így tök jól beszélgettem vele mint egy fiúval meg tanácsokat kértem meg minden és ma délelőtt nekünk nemvolt tanítás úgyhogy felmentünk a barátnőmhöz és ott láttam hogy bevolt lépve a szabó ádámba én meg így tök kiakadtam de nem mondtam el neki hogy tudom és most meg mint szabó ádám irogat nekem állandóan , gondoltam arra hogy elmondom neki a véleményem de akkor csak kiröhög hogy én milyen gáz vagyok. gondoltam arra is hogy én is csinálok egy ál fész-t és majd bosszút álok úgy de én nem bírnám ki hogy valakinek ne mondjam el ők meg tovább adnák a barátnőmnek.
2011. okt. 26. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kérd meg szabó ádámtól, hogy mit szólna ha összehoznád a barátnőddel ;) majd írd ide le, hogy mit válaszolt :D ne mutass a "barátnődről" képet, csak a nevét írd le, meg hogy kék szemű, fekete (vagy mit én tudjam...)
2011. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
de ennek mi értelme lenne? mondanám neki ő magára ismerne és mondaná hogy nem mert most szerelmes egy lányba.
2011. okt. 26. 16:34
 13/17 anonim ***** válasza:

épp az a lényeg, hogy magára ismerjen. erősködj, hogy legalább mutasd be őket egymásnak. ha sok kifogást talál, akkor kérdezz rá, hogy csak nem te vagy az, a barátnőm?

a másik, hogy akarj vele találkozni. azt sem fogja hagyni

2011. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem tudtok bosszút állni!


1, Mond el "Sz. Ádámnak" (vicces mert volt ilyen oszt.társam) valamilyen titkot ami a barátnődről szól és nem akarja h kiderüljön. Ha erre nem reagál rosszul akkor jöhet a szívszaggatás!


2, Találj ki valamilyen bajt magadnak (baj van otthon amit senkinek nem mertél elmondani, halálos ágyán van ismerősöd, csontritkulásban szenvedsz, rákos vagy stb) és nem akarod így folytatni az életet, ezért meg akarsz halni. Tervezd el hogyan (penge, tabi, egy sikátorba 6 kan megerőszakol stb) és meséld el neki. Ha mindennel meg vagy akkor vegyél tőle fájdalmas búcsút és facebook kijelentkezés.


Legjobb erre pénteki nap.


HA kell jobb még gondolkodhatok durvábban is, csak arra figyelj, hogy sehol ne legyél elérhető!

2011. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én inkább nem állnék bosszút, azzal te is lesüllyednél ugyanerre a szintre. Inkább küldenék neki egy üzenetet a falára simán, hogy *rakd be a becenevét ide*, ez baromira nem vicces, szemét vagy. És ennyi.
2011. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
16:59 . ez nagyon jó ötlet szerintem ezt fogom csinálni xd 16:58. már volt olyan hogy mondtam hogy tök jó lenne talizni ő meg mondta hogy oké ,oké majd egyszer . 17:07. én abba biztos vagyok hogy letagadná és az lenne hogy mindenki engem utálna meg
2011. okt. 26. 17:21
 17/17 anonim válasza:
Történt előrelépés az ügyben?
2011. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!