Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kecskemétre költözünk, senkit...

Kecskemétre költözünk, senkit nem ismerünk. Mit ajánlotok, hogyan keressünk társaságot?

Figyelt kérdés
Párom szüleinek közelsége miatt költözünk Kecskemétre,30-as pár vagyunk. Otthon dolgozunk mindketten, és hiányzik baráti társaság, egyikőnknek sincs itt senkije. Pl. a szomszédoknak már megvan a kialakult társasága,mint gondolom a legtöbb helyi lakosnak is.. Mit ajánlotok barátkozásra (főleg Kecskemétiek válaszát várom)?
2011. okt. 27. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődési körötöknek megfelelően keressetek programokat, ott előbb-utóbb kapcsolatba kerültök olyanokkal, akikkel megtaláljátok a közös témát, és a közös hangnemet.
2011. okt. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van valami konkrét elképzelésed, akkor lehet hogy tudok rá mondani valamit, hogy hova érdemes elnézni.
2011. okt. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pl. szívesen mennénk társasággal borfesztiválra vagy hasonló rendezvényekre a főtéren, vagy csak horgászni,kirándulni,grillezni,fallabdázni,pingpongozni,stb. csak ezeket már mind összeszokott társasággal jó csinálni!

De előbb meg kellene ezt a társaságot találni (egy-két pár is elég lenne). Sportos programokban benne vagyunk, más, különleges hobbink nincs.

2011. nov. 6. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Keressetek valamilyen programot. Pl.: Egy önismereti tréning, valamilyen csoportos foglalkozást...mint a fitnesz.

Fitnesz termekben könnyen megismerhetsz pár embert.(És úgy tűnik a mozgást is kedveled)

Én kecskeméti vagyok, (vidékről költöztem ide így hasonló gondokkal szembesültem) és a legtöbb ismerősömet a Misztika Teaházban ismertem meg. (Sajnos ez a hej már bezárt)

Fitneszen is sok kedves ismerőst sikerült szereznem.


Bár sosem tudni ki lesz igazi barátja az embernek, legjobb barátnőmet 6 éve egy buszmegállóban ismertem meg.

Rohant a buszhoz és elesett, volt nála egy mappa amiből szétszálltak az iratai. Segítettem neki összeszedni és mindketten lekéstük a buszt... szóval 20-30 perc séta alatt rájöttünk hogy egész jól elvagyunk.

6 éve minden nap beszélünk...

2012. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!