Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt sokan...

Miért van az, hogy itt sokan bőbeszédűek, aztán privátban már csak 1-2 szavas (mondatos) beszélgetés folyik? Vagy az se

Figyelt kérdés

Azért ide írom, mert elsősorban az itteni anyukákhoz szól a kérdésem. Remélem érintett is rátalál majd erre a kérdésre.


Én nem akarom feltétlenül minden esetben kiteregetni ide a szennyest, de mondjuk úgy érzem, hogy tudnék segíteni a kérdezőnek. Vagy fordítva, én kérek segítséget. Akik (nem egy emberről van szó) sokszor még válaszra is alig méltatnak.

Vannak köztük olyanok is, akiket nem akarok nevesíteni, hogy ne legyen kellemetlen, de ki van írva a nevük és elég gyakran, néha oldalakat is képesek írogatni. Ezek szerint ez csak a nagyközönségnek szól?


2011. okt. 27. 13:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
A privátot úgy érted, hogy az emil címére írsz? Nekem eddig hárman írtak az emilemre levelet. Az egyik egy sort, de se köszönés, csak egy kérdés,a másik kettőnek igyekeztem segíteni. Ilyen tapasztalatom tehát még nem volt, mint neked és nem is tudom, ez miből fakadhat. A szereplési vágyból? Talán...
2011. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, az email címükre írok. Volt, hogy kérdezett valaki valamit, amire tudom a választ, csak épp annyira konkrét, hogy egyrészt esetleg rám ismernek (nem szeretném), vagy más személyt kell benne megneveznem (megint csak nem szeretnék valakit kibeszélni a tudta nélkül).


Ezért írok privátban neki, közben itt nagyban folyik a beszélgetés, felém meg semmi.

2011. okt. 27. 13:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Nallam is ez a fel allas ,.de ugy vagyok vele ha irnak irnak ha nem en sem ,.es igazabol 2 idegen ember aki nem is ismerik egymast ,.nem nagyon van kozos temajuk,.ha van is akkor csak a gyerekek,.
2011. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak még hozzáfűzve:


Szoktam köszönni. Nem hinném, hogy ilyesmi miatt nem válaszolnának.

Utóbbi már valószínű, de ez valahol engem eléggé zavar.

2011. okt. 27. 13:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már hosszan írt valamiről, akkor lehet hogy részéről kimerítette a témát, nincs már róla több mondanivalója.
2011. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy átrakták másik témakörbe, igaz, hogy általánosan is jellemző ez, de a gyerekvállalás-gyereknevelés témakör látogatóihoz szólna elsősorban. (akik gyakran használják fórumként a gyk-t.) Pedig ezt írtam is az alkérdésben...
2011. okt. 27. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer olyan volt, hogy rám írt egy srác jogsi egézségügyivel kapcsoltaban. kb.4 levelet elküldtem neki(ő is nekem) szóval leveleztünk több mint 1 hétig.amikor már mindent tudott, nem írt többet, se azt, hogy sikerült, nem sikerült, nem köszönte meg, semmi. Elkérte a tételsorokat, amiért én pénzt adtam(elmentem tanfolyamra, és ott kaptam) utána nem írt többet. mind1, legközelebb nem leszek ilyen naív.. jól kikérdezett, aztán pá.. az eléggé rosszul esett. Olyan is volt, hogy egy linket privátban küldtek el nekem, megköszöntem és kész ennyi.. vagy fogxókúrás kérdésben írtak, megadta a lány az msn-ét, de én nem vettem fel, mert nem volt kedvem egy idegennel fogyókúrázni. Egy srác pedig elkezdett nyomulni..Volt hogy báli fehér cipőre volt szügsgem, és volt aki írt, hogy szívsen segítene. Szóval összeségében úgy gondolom voltak bunkó emberek, de sajnos én is így vissza olvasva, néha bunkó voltam talán kicsit..:/

18/l

2011. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
első vagyok, megint. eszembe jutott még egy: Adtam egy szerintem jó ötletet valakinek, és nagyon, de nagyon érdekelt volna, hogy sikerült e összehozni azt, amiről feltette a kérdést. Többször visszakérdeztem, emilben is, de semmi választ nem kaptam..:(
2011. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Több ilyen is van most amit utolsóként írtál. Kb. 3-4 választ várok csak szimplán szívességből tett tanácsokra, olyan témákban, amikben nagyon benne vagyok. Egyikőjüknél rá is kérdeztem, hogy mi történt azóta és semmi! Pedig nem éreztem magam tolakodónak, maximum közvetlennek, de az meg miért baj.


A csaj azóta is írogat ki kérdéseket, de azokhoz már csak azért se fogok írni. (Minek kérdez, ha meg se fogadja, vagy megfogadja, de nem köszöni meg a segítséget)


Nem is csak ezek a konkrét esetek bosszantanak, hanem, hogy úgy általában ilyen felszínesek vagyunk és kihasználjuk egymást. Hiszen az információ közlése is érték.


Nektek köszönöm és bocsánat, ha nem válaszolok, mert kitöröltem a kérdéseim közül. (de azért néha majd igyekszem visszanézni)

2011. okt. 28. 15:33
 10/11 anonim válasza:
Én is gondoltam már erre, hogy az itt átadott info is érték. Mert sok olyan anyukát ismerek, akik csak a szépet és jót mondják, szinte eltitkolják, hogy mi is a helyzet otthon valójában. És ilyenkor én érzem magam rosszul, hogy én mennyit panaszkodom. A tapasztalatokat, az esetlegesen értékelhető dolgokat pedig megtartják.
2011. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!