Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt sokan...

Miért van az, hogy itt sokan bőbeszédűek, aztán privátban már csak 1-2 szavas (mondatos) beszélgetés folyik? Vagy az se

Figyelt kérdés

Azért ide írom, mert elsősorban az itteni anyukákhoz szól a kérdésem. Remélem érintett is rátalál majd erre a kérdésre.


Én nem akarom feltétlenül minden esetben kiteregetni ide a szennyest, de mondjuk úgy érzem, hogy tudnék segíteni a kérdezőnek. Vagy fordítva, én kérek segítséget. Akik (nem egy emberről van szó) sokszor még válaszra is alig méltatnak.

Vannak köztük olyanok is, akiket nem akarok nevesíteni, hogy ne legyen kellemetlen, de ki van írva a nevük és elég gyakran, néha oldalakat is képesek írogatni. Ezek szerint ez csak a nagyközönségnek szól?


2011. okt. 27. 13:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
Az utolsó vagyok megint. És az első is megint én voltam:)A formátumból megismerem kérdező a válaszaidat, mert már általam feltett kérdésre is válaszoltál. Egyike vagy azoknak, akik valóban hasznos válaszokat szoktál adni. (Anélkül, hogy nyaliznék!)
2011. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!