Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova fajul a világ? Mit lehet...

Hova fajul a világ? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Én már semmit se értek...Ha nincs:drága telefonod,kerékpárod,autód,motorod,házad,ruháid,nem vagy cicababa,nem csücsöritesz minden képeden,mint egyes lányok,nem cigizel,iszol,drogozol,mert jó ember akarsz maradni,aki teli van álmokkal és meg is akarja valósitani őket,akkor már egy senki vagy???Másik dolog:ha valamire nagyon vágyol,azért miért kell a másikat kinevetni,lenézni?nekem minden vágyam,hogy egyszer kijussak Amerikába pár napra,erre mindig beszólnak:heh még angolul se tudsz,nem,hogy még kijuss oda,sose fogsz törődj bele....:( Barátnőimmel is összevesztem,mert ők csak bulizni szeretnének,meg pasizni amivel még szerintem várhatnának,de ők csak sajátjukat hajtják.Ilyenkor mit lehet tenni,mikor mindenki megvan hülyülve?Válaszokat előre is köszönöm!15/L
2011. aug. 6. 13:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a tiniknél van így. Okos ember nem hagyja, hogy a média szemetei befolyásolják.
2011. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én tudok olyan felnőtett aki pont igy elvan... :/
2011. aug. 6. 13:24
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy almodod es epited tovabb a jovodet. Majd megnezheted, hogy baratnoid es Te hol fogsz kikotni. HIdd el, Te sokkal jobb helyen.

Hulye embereket kerulni, mert csak lehuznak. Vannak meg normalis gondolkozasu emberek, mint Te. Ne add alabb.

2011. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem foglalkozol velük;).

Én felállítottam egy listát, hogy mi szerint szeretnél élni és mik az igényeim amiknek saját magam meg tudok felelni, és más igényeit nem nézem. Ha nem tetszik nekik amit akarok vagy ahogy élek, akkor bekaphatják a...

Ne nézd azt ki mit gondol erről arról vagy amit te szeretnél, veled akarnak csak kicseszni mert ezzel érzik jól magukat.

Látom 15 éves vagy. Sajnos mostanában sok ilyen van én is tapasztaltam mikor suliba jártam (19 éves vagyok), de nem foglalkoztam velük mert ők egy külön világ voltak és én is az vagyok. Egyáltalán nem voltunk egy hullámhosszon az olyanokkal, amiket te is leírtál. Inkább nem is foglalkoztam velük, hogy mit gondolnak rólam.

Te se tegyél így.

Inkább valósítsd meg az álmaidat, ne hagyd, hogy ezek letörjenek és mélyre húzzanak!;) Majd küldj nekik egy képeslapot Amerikából.:D

2011. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen szüntesd meg a kapcsolatokat az ilyen nem kívánatos személyekkel és keress normális embereket. Igaz, sajnos egyre kevesebb van értelmes emberekből. Ha meg továbbra is piszkálnak/sértegetnek a "barátaid" nyugodtan verd meg őket...
2011. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Szia! Én megtanultam, hogy az ilyenekkel nem kell foglalkozni, elmondani nekik valamit meg pláne nem. Vannak rendes lányok is, keresd az ő társaságukat. Teljesen igazad van, szerintem. Én is ilyen vagyok!

20/L

2011. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Arra sajnos nem lehet fogni, hogy csak tinik, mert a szülők is ilyenek sajnos, az egész világ, de nálunk meg fűleg megy ez a "mi van rajtad" téma, mert csak akkor néznek valakinek ha retró farmerba nyomod, közben meg a legtöbb hajógyáris pénzesnek kinéző ember senki és 4 hónapig spórolt az aznapi ruhájára! Na mind1 is. Építgesd csak szépen az életedet az álmaidat maradj olyan amilyen vagy, és keres hasonló gondolkodású embereket. De azért persze szórakozz is mert most vagy fiatal, de mértékkel. És juss ki Amerikába és ha teheted marad is ott! :)
2011. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De jó,hogy vannak még olyanok,akik egyet értenek velem :) Hát igen,majd küldök nekik képeslapot Amerikából :)
2011. aug. 6. 13:32
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

Drága szívem, neked ez az álmod, nekik az. Te tanuljál angolul, tegyél meg mindent, amit akarsz... És hagyd, hadd éljék a saját életüket. Ha pasira vágynak, miért fáj az neked? Tegyék, hiszen normális, ez a generáció korábban él. Amúgy meg a barátnőid, nem? Én sem értek egyet minden barátom lépésével. De a barátaim, és nem azért azok, hogy az én életemet éljék, szeretem őket, a hibáikkal és a lököttségükkel együtt. Mások vagytok, és? Te válj azzá, aki lenni akarsz, ők is hadd tegyék a dolgukat. Neked nem muszáj bulizni menni velük, de hadd ne okozzon fizikai fájdalmat, hogy ők ezt szeretnék.

Amúgy kamaszok, fogadd el, te később érsz.

Ja, amúgy lehet valaki normális lány, társasági élettel úgy, hogy nem cicababa.

2011. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de az igaz barátok nem lehúzni szokták a másikat a mélybe, hanem inkább támogatni. Én ezeket maximum csak haveroknak nevezném, de nem mondanám igaz barátoknak.

A lány , kérdező, pedig sokkal érettebb, mint azok akiket felsorolt, vagy akik a "barátnői".

Legalább neki van egy normális vágya. És nem csak pasizni akar, meg bulikba járni, cigizni, alkoholizálni:).

2011. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!