Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem nem normális...

Ez csak szerintem nem normális? Hová fajul a világ?

Figyelt kérdés

Fiúk sminkelnek, magas szárú csizmát és harisnyát hordanak? Azon már túltettem magam, hogy festik a hajukat, meg vasalják, de ezek nekem olyan furcsák. Nem vagyok öreg, még csak 22 vagyok, mégis az utóbbi időben szörnyen öregnek, konzervatívnak érzem magam ezeket elnézve.. A múltkor is volt a fiúk sminkelésével kapcsolatban egy kérdés, ahova megírtam nem tetszésemet (csak annyit, hogy hova fejlődik a világ), és totál le lettem hurrogva, meg pontozva. És nem egy ilyen szimpla 3 pattanásra tesz 3 pötty korrektort kérdés volt, hanem rendes sminkről volt szó. Csak szerintem nem normális ez?

Írjatok kort és nemet is lécci!


2011. ápr. 19. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. Nem normális.

25/L

2011. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem normális:|

15|L

2011. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is olvastam a kérdést,és nekem rögtön az ugrott be,hogy a srác meleg...Dehogy nem férfi az is biztos..

Tényleg nevetséges,hogy a fiúk ennyire nőiesednek,és lassan már menstruálni is fognak...Ezért nem is csodálkozom azon,hogy ennyi magányos ember van..Azok a férfiak akik FÉRFIAK ritka kincs lesz...(szerencsére nekem nem kell alapozót csókolgatnom a párom arcáról)

2011. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem sem normális,és főként nem férfias,de egyenjogúság van!:D

20/L

2011. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy vannak még akik egyetértenek velem :)
2011. ápr. 19. 18:10
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

nem normális. nekem ebbe a szánalmas kategóriába tartozik az is még, ha egy fiú gyantázza/epilálja/borotválja magát. ok, a testépítők leszedik a mellszőrt, hogy jobban látszódjon az izom. hónaljszőrtelenítés? szerintem pont attól lesz férfi, hogy szőrös neki, de ok, fogjuk rá hogy zavarja, izzad, nyáron hamarabb büdös lesz.

de lábat meg intim testrészt mi a búbánatnak kell szőrteleníteni?

2011. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem, kicsit se normális. sőt! én le se állnék egy olyan "hímneművel" aki sminkeli magát... egy férfi legyen férfi! viszont itt felettem írta valaki hogy szőrtelenítés. nah azzal már nem teljesen értek egyet pl intim helyen szőrteleníteni szerintem igenis kell! (a szádba kerülő szőrszálak nokomment) de csupaszra legyantázott férfiakat én se bírom...

21/L

2011. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A nők férfiasodnak, a pasik nőiesednek, akció-reakció, vagy olyasmi. :D

Mivel elmúltál 15, még bőven van esélyed férfit találni, azokat a tiniket, akik rendes pasit akarnak, nem egy lányt, azokat sajnálom, mert abban a korosztályban elég kevés van. Talán kinövik, talán csak divat, nekem mindegy, jókat röhögök rajtuk. De a kislányok nagyrészének az ilyen SP, Bieber és hasonló inkább lánynak tűnő izék kellenek, a kisfiúk meg csajt akarnak, akkor kénytelenek alkalmazkodni. :S Aggasztó, de szerintem múlandó hóbort. XD

2011. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem mért lett mindenki ilyen műmájer!!


14/F

2011. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se normális. Örülök neki, hogy nem csak én gondolom így a dolgokat. Meg az is, hogy FÉRFI létére vannak, akik szőrteleníteni akarják a lábukat... Meg mindenüket! (a hónaljat még megértem, meg talán az intim részt). Nemhogy örülnének neki, hogy pasik, és nem kell (kéne?!) szőrteleníteniük!


15/L

2011. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!