Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rossz a kedvetek? Ettől hátha...

Rossz a kedvetek? Ettől hátha jobb lesz.

Figyelt kérdés

[link]

Ez a video azoknak szók akik most a padlón, talán segít talpra állni!Nekem segített! :) Ha van hasonló videtok, itt megoszthatnátok :)


2009. máj. 5. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
2009. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

ez a videó kicsit hosszabb, de érdemes végig nézni, szintén erről az úriemberről szól és nagyon megható:

[link]

2009. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a videó valaki másról szól,de nagyon megható

[link]

FELTÉTLENÜL OLVASD EL A SZÖVEGET, MIELÖTT MEGNÉZED A VIDEÓT Ez a történet egy ausztrál férfiröl szól, aki az 'Ironman' = Vasember versenyen vett részt a fiával, aki agyparalízissel született. A férfi nem látta a fia betegségét, mint egy akadály, keményen edzett - a fiával együtt - éveken át, míg elérkezett a próba ideje. A kb. 60 éves ausztrál férfi benevezett a fiával együtt az Ironman-re. Ez a megmérettetés erös embereknek való ... emberek nagy gyözni akarással, igazán erös elhatározással. Befejezni az Ironman-t tényleg emberfeletti. A megmérettetés 3 részböl áll és szinte mindig hajnalban kezdödik: 1. Úszás tengerben vagy tóban, kb. 4 km-es szakaszon (a reggeli hidegben) 2. Az úszás befejezése után biciklire ülni, letekerni mintegy 180 km-t megszakítás nélkül, hegynek fel és le. 3. A kerékpározás után jön a maraton, 42.5 km, ami testileg, de főleg lelkileg egy rettenetesen nehéz

2009. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
21:11-es: végignéztem a majd' 3/4 órás videot is. Ezt az férfit már láttam más videokban korábban, de ez a video most nekem is adott erőt és ihletet. A szakdolgozatom írásához.
2009. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Koszonom, koszonom mindenkinek! Nagyon meghatoak!!!
2009. máj. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Örülök ha segített Nektek! És köszi az új linkeket is! :)
2009. máj. 6. 09:05
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt a mindenit!!
2009. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!