Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki öngyilkos...

Van itt olyan, aki öngyilkos lett, és nem halt meg? Ha igen, akkor mi volt az ok, ami miatt öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Én öngyilkos lettem, és meghaltam. De aztán feltámadtam. ÚGYHOGY ISTENÍTSETEK!!!!


Mellesleg úgy nem lehetsz öngyilkos, ha nem halsz meg. Az csak öngyilkossági kísérlet.


Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy meggyilkoltam valakit, de nem halt meg. (o.O)

2011. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kíváncsi, hogy a sikertelen öngyilkossági kísérlet után próbálta e újra, vagy fontolgatja e még mindig az öngyilkosságot.

Volt e egyáltalán olyan, akinek nem sikerült az öngyilkosság, és utána boldog és teljes életet élt?


A kérdésre válaszolva mi épp mostanában tanultunk az öngyilkosságról és Magyarországon a legfőbb okok között szerelmi csalódás ill. anyagi-egzisztenciális problémák (pl. munkanélküliség) szerepel.

2011. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Trollkodom!


Bocsáss meg a nem megfelelő fogalmazásért, de azt hiszem senki sem olyan hülye, hogy ne értse, hogy mire gondolok. :)

2011. okt. 31. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:

"Trollkodom!


Bocsáss meg a nem megfelelő fogalmazásért, de azt hiszem senki sem olyan hülye, hogy ne értse, hogy mire gondolok. :)"


Az lehet, csak aztán majd ha önéletrajzot adsz be valahova, akkor azért ne erre építs. Én is ismerek olyat, aki nem tud angolul, de kézzel-lábbal azért megérteti magát, meg tudja értetni egy étteremben, hogy mit akar. De ettől még nem menne semmire egy konferencián.


Szóval téged az öngyilkossági kísérletek érdekelnek. Az is érdekel, ha én mondjuk kb. minden nap eljátszok a gondolattal?

2011. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

23:08-Rendben, majd megtanulok fogalmazni. :)


TEHÁT, VAN ITT OLYAN AKI ÖNGYILKOS AKART LENNI, DE NEM SIKERÜLT NEKI? HA IGEN, AKKOR MI VOLT AZ OK, AMI MIATT MEGPRÓBÁLT ÖNGYILKOS LENNI?


Na, megfelel mindenkinek? :D


Miért fordul meg minden nap a fejedben? Igazából az érdekelne, hogy mik azok az okok, amik miatt bárki is ezt az utat választja, mert persze tudom, hogy sz@r lehet, ha az embernek pl. nincs mit enni, de akkor meg van ingyen ételosztás, stb., és közben meg küzdeni kell, hogy később meg legyen mit enni, és nem eldobni magától az életet.


Szóval emiatt lennék nagyon kíváncsi az okokra, mert akkor talán jobban megérteném ezeket az embereket.

2011. okt. 31. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol kezdjem...Úgy érzem, jobb lenne, ha meg se születtem volna.Nem fokozatos, vagy logikai sorrendben írom.

Én egy meg nem értett ember vagyok.Talán, mert mindig is különc voltam, más a gondolkodásmódom.A nagyszüleim sz*rnak rám, és valamiért mindig kevesebbként kezeltek, mmint az unokatestvéreimet. A szüleim nem vesznek komolyan. Nem ismernek. Nem ismerik az érzéseimet. Egy valaki van az életemben, aki mindennél többet jelent számomra. Ő az egyetlen, aki megért engem. És ő az akire mindig számíthatok. Sajnos túlságosan is szeretem. De ő másé.És nagyon hiányzik nekem, már három hete nem láttam, és sajnos nemsokára eljön az ideje annak, hogy soha többé nem fogom viszontlátni, és úgy érzem, nem tudok élni nélküle.Az már csak hab a tortán, hogy nemrég az is kiderült, hogy meddő vagyok, ami miatt em érzem magam teljes embernek. A tanulmányi eredményeim is rosszak egy az egyben, mert nem értek semmihez. Amihez "van" tehetségem avval meg nem megyek k*rvára semmire. Magányos vagyok, szegény, és kilátástalan a jövőm. Nagyon szomorú vagyok, és olyan üres az életem, hogy legjobb lenne, ha nem is lennék. Már álmodni se tudok, olyan szinten, hogy régebben "hobbim" volt a tudatos álmodás, amiben azt csináltam amit akartam, de most már hiába veszem észre, hogy álmodom, egyszerűen nem érdekel, nem használom ki a lehetőséget, hogy én legyek a mindenható. Ilyen szinten el vagyok keseredve, hogy már ez sem érdekel. Egyszerűen semmi sem jó, csak azért nem próbáltam még megölni magam, mert egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy ekkora fájdalmat okozzak a családomnak. És tehetetlen vagyok, nm tudom, hogy mihez kezdjek.

2011. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

11-03 20:53

Én ugyan ezt érzem és így vagyok mint te.

2011. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!