Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lepsény milyen település?

Lepsény milyen település?

Figyelt kérdés
Egy kipusztulóban lévő elöregedett település? Sok a cigány? És ehhez hasonló információkat szeretnék kapni.
2011. nov. 1. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Elöregedettnek nem mondanám. Rangilag nagyközség asszem.
2011. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nincs kipusztulóban. A cigányok száma nem vészes, Mezőszentgyörgyön sokkal! több van. Viszont az emberek nagyon furcsák itt, köszönni nem tudnak, társadalmilag válogatják meg kivel barátkozzanak, illetve mint írtam már, a köszönés is hasonló elven működik. Én, ha tehetném mielőbb elmennék innen. Pár éve lakom itt, de valahogy nem tudok beilleszkedni. Lehet velem van gond, bár ezeket a dolgokat már más is mondta. Gonoszak irigyek az emberek, mindig a másik életében vájkálnak fiatalok és idősebbek egyaránt. A polgármester.. Hát ő sem foglalkozik itt semmivel sem, csak van, és várják a csodát. Magyarán alszik az egész falu. Mindenki csak panaszkodik, de tenni nem tesz semmit.

Ha ideköltöznél, nem ajánlom, nagy ívben kerüld el ezt a környéket. Én is ezt fogom tenni hamarosan. :))

2012. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Még véletlen se utazz a környékre. Kilopják alólad az autót. Nincs sok cigó, de akik vannak. Hát azok igencsak kannibálok. A polgármester csak a pénzt szórja.

Kimondottan egy szobor imádó állat.

A falu boltja egy igazi zsidóé. Ezért nincs semmi ahol normális élelmiszert lehetne vásárolni. Bank autómata legközelebb 10km-re van. Benzinkút szintén. Hétvégén éhen halsz mert nincs nyitva semmi. Fiataloknak élete szintén semmi. Nincs a környéken egy értelmes szórakozóhely. A kocsmákban züllött, büdös, ingyenélők tanyáznak. A szomszéd faluba kell költöznöd ha épp nincs munkád és meg szeretnél élni. Itt akár éhen is döglesz ha csak nem mész el koldulni. A falu kb egyenlő Chernobillal.

2014. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BJ válasza:

Elég lehangolóak ezek a 10 éves leírások Lepsényről.

Én 2 éve költöztem ide Pest kertvárosából, de összességében 36 éve itt nyaralunk, én nagyon szeretek itt élni.

Engem örömmel fogadtak, én elég lokál patrióta vagyok, így szeretek mindent a közelemben elintézni. Nagy bevásárolni a mellettünk lévő településeken szoktam, de itt is van bolt, ami még ünnepnapokon is nyitva tart, így ha valami nincs itthon, akkor ott picivel drágábban, de be lehet vásárolni.

Van új büfé, új fagyizó, új egészség ház. Az új bölcsöde most épül a kastély park mellett.

Van szüreti bál, szoktak lenni mozi estek a művházban.

Nagyközség, tehát kis falu. Csendes.

Polgárörség a szomszéd városból jár ki, Lepsény - Szőlőhegyen pedig mezőőri járőr szolgálat van, napi szinten! Biztonságos!

Balaton egy karnyújtásnyira, 2 szabad strand is van 8 és 10 km távolságra.

Folyamatosan fejlődő falu, magyar falu programmal, állami támogatásokra folyamatosan pályázik a falu.

Hála istennek az ingatlan árak itt még épp elfogadhatóak. Lehet ez a felettem olvasható kommentek miatt is van így :D

Nem kell félni. Nem tudom, hogy van-e egyáltalán alapja ezeknek a rossz kommenteknek.

2021. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Volt kolléganöm is itt lakik csupa jókat tudok csak mondani róla, 2 évig Aligán laktam albérletbe exemmel, dolgoztam is, szerettem ott is lenni.😏
2022. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!