Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék megtalálni egy...

Szeretnék megtalálni egy embert! Hogy tudnám? Nem zaklatni szeretném őt, hanem tudatni vele egy számára is fontos dolgot. Elég lenne, ha egy üzenetet tudnék neki valahogy hagyni.

Figyelt kérdés
Ennek az embernek tudom a nevét és a fia nevét illetve azt, hogy melyik kerületben él. Próbáltam az interneten is, de semmilyen oldalon nem találom őt.
2009. febr. 1. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. menj be a kerületi újság szerkesztőségébe, és a helyi lapban adj fel egy hirdetést arról, hogy keresed. A számodat add le a szerkesztőségben.
2009. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefonkönyv?
2009. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az önkormányzathoz ezekkel az adatokkal, és ők megkeresik és neked ugyan nem árulják el, de elküldik neki a levelet. 3000 ft.
2009. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A telefonkönyvben természetesen már néztem, de nem találtam, bár annyira ritka neve sincsen. Ez az önkormányzatos javaslat jól hangzik. Ez az önkormányzat valamelyik osztályához tartozik? (Népességnyilvántartás?)
2009. febr. 1. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Nev, kerulet alapjan a rendorseg is segit szerintem.

Csak annyit kerdezz toluk, mint amit itt leirtal a kerdesedben.

2009. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!