Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez mi volt, mit akarhatott ez...

Ez mi volt, mit akarhatott ez a hapsi?

Figyelt kérdés
Tegnap este történt, olyan 21-22 óra tájékán, hogy én és barátnőm ültünk kint a buszpályán, vártuk a buszt. Több ember volt, vagy 20-30 biztos. Egy csávó oda vissza járkált a buszállomások között. Közben minket bámult. Ránéztem a gyerekre és elkezdte emelgetni a szemöldökét. Barátnőm ránéz, emelgette neki is. Elment .. vissza jött bámult minket majd megint odanéztünk csinálta a szemöldök emelgetést. Kintebb mentünk, távolabb a hapsitól aztán ránézek, és a fejét emelgette.. Mint aki köszönt.. Jött a busza barátnőmnek, nem foglalkoztunk a gyerekkel, elment barátnőm. Én mentem el a buszpályáról, a gyerek jött utánam. De nem úgy hogy megszólított egy 10-20 méterre volt tőlem végig. Ránéztem a gyerekre, és mutatott szorosan a testénél tartva a kezét, le a földre így oldalasan. Közben kacsingatott. Nem úgy kell elképzelni, mint egy b.zit hanem ilyen ijesztő volt. Fogai elöl voltak, kint a szájából. Nagyon csoffadt volt.. Mit akarhatott szerintetek vagy csak nemnormális volt? Ha nem normális volt mért pont hozzám jött oda? Eléggé meglepődtem..
2011. nov. 2. 14:56
 1/8 anonim válasza:
Nem lehet tudni, a bolondok kiszámíthatatlanok.
2011. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezért nem is nagyon mertem odamenni, nem nagyon tudtam hogy mit akarhat aztán valami idegbeteg fogyatékos ..
2011. nov. 2. 15:04
 3/8 Antimod ***** válasza:
Sajnos én is láttam már ilyen alakokat mindenfelé. Jobb, ha nem tudod, mit akart.
2011. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ezt olvasni is ijesztő!

De lehet,hogy jelzett,hogy segíts neki mert ha emberre mutogatott akkor gondolom ,hogy segíts neki ő vele valamit csinálni de mondjuk mért pont te?Nem lehet tudni!

2011. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem emberre mutogatott, hanem jött utánam és így random egy helyre elkezdett mutogatni. Most is kiráz a hideg a hülye fejétől:\..
2011. nov. 2. 19:21
 6/8 anonim válasza:
Nem feltétlen volt bolond, csupán nem tudod mi volt ő. Aludj egyet és felejtsd el.
2011. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nesi81 válasza:
Lehet hogy ijesztő volt, de nem természetfeletti lény. ( kategória szerint)
2011. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már bocsánat de lehet megakart erőszakolni téged!:/
2011. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!