Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintem ez szellem lehetett....

Szerintem ez szellem lehetett. Szerintetek? És mit akarhatott ezzel? :O

Figyelt kérdés

Szóval az történt,hogy bennt voltam a fürdőszobában a tükör előtt fésülködtem ,és ahogy a tükörrel szemben voltam kopogott valaki előttem a tükrön!

Nemis tudom pontosan hogy írjam le..

Mint amikor kopognak az ajtón olyan volt a hangja,és ha jól emlékszem 5kopogás volt és elég gyorsan..de ott elöttem,

nagyon megijedtem..

Kirohantam..Aztán mentem el otthonról . Ez tegnap délután olyan 4körül történt..

Nektek mi a véleményetek erről?

Én nem nagyon hiszek a szellemekben,bár kicsit igen mert már nagyon sok megmagyarázhatatlan dolog történt velem:/


2011. jan. 15. 19:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és a kopogás nem a tükörből jött, hanem magán a tükrön volt a kopogás
2011. jan. 15. 19:50
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
uhh:s
2011. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehetséges,hogy a szomszédod vert be a falba 1 szöget és azt hallottad?
2011. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy a szomszéd volt ,mert mondom ott elöttem volt
2011. jan. 15. 20:13
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Miért,láttad,ahogy egy kéz kopog a tükrön? Az emberi hallás néha tévedhet! Mi több,néha téved is. De persze mindenki azt hisz amit szeretne. Szerintem nem szellem volt.
2011. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ha hiszel az ilyesmiben, akkor lehet, hogy az volt, mert a szellem is azzal próbálkozik, ahol reméli, hogy törődnek vele. érted? aki nem hiszi, az nem hall ilyet, mert őt nem is környékezik meg.
2011. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szimpla hétköznapi dolog, amit milliónyi dolog okozhatott. Nem hülyének nézlek, de abba a tipikus "semmi különös nem történt, de biztos szellem volt az" kategóriába tartozik.

Kétlem, hogy bármilyen lény járkálna körülötted és kopogna a tükrötökön, nem kell minden megmagyarázhatatlannak tűnő dologba azonnal szellemeket belemagyarázni. Láttad már az Ördögűzőt? Na, majd ha olyan Linda Blair-es dolgok történnek veled, akkor kezdheted furcsállni az eseményeket, addig inkább belemagyarázás.

2011. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

oké,köszi a válaszokat:)

csak tényleg nem tudtam most mit gondoljak:S

2011. jan. 15. 20:50
 9/15 anonim ***** válasza:

Most hogy írod,mint ha rémlene vmi.

Gyermekkoromban a nagyszüleimnél néha olvasgattam egy ezoterikus könyvet ami a különféle démonfajtákról szólt.

Abba van egy olyan női démonfajta ami szereti a fiatal,szép lányok lelkeit elragadni magával hogy így erősítse magát.És ez a gyönyörű démon a tükrön keresztül szokott gyilkolászni.


Mondjuk én nem hiszek az ilyesmibe.Szerintem vagy halucináltál vagy félrehallottál vmit.

2011. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Milyen házban laksz? Nem vasbeton véletlenül?

Amúgy meg a hőtágulás is csodákat tud művelni.


Vagy pedig láttad a kopogást? Behajlott a tükör? Zsíros lett?

2011. jan. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!