Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm leszbikus...

A legjobb barátnőm leszbikus lenne?

Figyelt kérdés

emlékszem,régen,amikor kicsik voltuk és barbiztunk,akkor is egy csomószor olyat játszott,hogy két lány barbival volt és mondta,hogy ők leszbik o.O


mondjuk azóta már nőttünk,és volt barátja is,de akkor is olyan fura....


meg amikor ezt felhozom neki,mindig elpirul és eltereli valami másra a témát..


szerintetek lehet,hogy nála már gyerekként kialakult és leszbikus?


13l


2011. nov. 3. 11:45
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és ő is 13 éves lány
2011. nov. 3. 11:49
 2/5 anonim válasza:
32%
13évesen nem hiszem,hogy ez már meg fogalmazodott benne.Inkább szégyenlős a témára és azért pirul el.Biztos vagyok benne,hogy nem az,vagy még nem tudja.
2011. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. nov. 3. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit az előző mondott az hülyeség. Ha te 13 évesen tudhatod, hogy hetero vagy akkor ő is tudhatja, hogy leszbikus. Én 9 évesen is tudtam már, hogy leszbikus vagyok. Most 21 vagyok és ez azóta sem változott és nem is fog.


Amúgy ilyen nincs, hogy 'gyerekként kialakul', ha leszbikus akkor mindig is az volt. Ennyi.


Egyébként itt senki nem ismeri a barátnődet, hiába mondunk itt bármit, senki nem tudja megmondani ezt rajta kívül. Tőle kérdezd meg ha tudni akarod. Attól még, hogy leszbik voltak a barbijai nem biztos, hogy ő is az :D Az én barbijaim sokszor heterok voltak, viszont én sosem voltam az, ennyit erről... :D

2011. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ :D


mondjuk igen....egyébként megpróbáltam finoman kitérni msnen a témára és azt írta,valamiért a lányok is felizgatják,de egy lánnyal már nem tudná elképzelni magát,hogy vele éljen meg stb....és egyébként szerelmes egy pasiba :D de azt mondja,masztizás közbe ha rá gondol,akkor valamiért nem izgatja fel a dolog o.O


szóval ezt most így nem értjük....:/

2011. nov. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!