Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mások mit tennének abban az...

Mások mit tennének abban az esetben ha a postásunk férje hordja a postát? Jelentenétek valahol?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 19:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%

Ez mit jelent? A csekkjeiteket másnak hajigálja be?

Akkor el kell "kapni" és rámutatni a megfelelő postaládára. Ha direkt csinálja, kirúgatni. Ennyi.

2011. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
MIért jelentenéd? szerencsétlen lehet hogy beteg és olyan helyzetben van hogy valakinek meg kellene csinálni a munkát mert kell a pénz. Én is a párom helyett hordtam az újságot mikor itthon feküdt tüdőgyulladással ha bejelentik azoknak fel is gyújtottam volna a házukat, mert újságonként fizettek és ha kiesik a munkából akkor 0 lesz a jövedelem. mi vinni ilyenre egy ember, nincs meg a saját bajod? ne avatkozz másokéba, megkapod a postát nem? akkor reklamálj ha szakadtan vagy felbontva kapod meg.
2011. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Úristen.

Bocs, a férje szót félre szónak olvastam.

Amúgy nem, biztos meg van az oka rá. Nektek sem esne jól, ha valami miatt a másik fél végezné a te munkád, mert máshogy nem tudnátok megoldani.

Szóval én nem.

2011. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

:D elsőnek: nem félre, hanem a férje - tehát nem a megbízott, hanem annak házastársa :)


kérdezőnek: nem, nem hiszem, hogy jelenteném, hisz nem fáj az nekem (sőt, a postásom férjét jobban kedvelem, inkább hordaná ő :) )

2011. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Postás van most itt, azok mit mondanak ilyen helyzetben?

Mennyire szabályos ajánlott meg elsőbbségi leveleket hozzátartozóval kihordatni, kiváncsi vagyok mit mondana rá a munka törvénykönyve.

2011. nov. 3. 19:44
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismered azt a mondást,hogy élni és élni hagyni??!!

Egyszer majd valakinek Te is megköszönöd gondolatban.

2011. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
De a postásoknak pont az a legnagyobb elfoglaltsága hogy itt legyenek, ha lenne itt akkor jól elküldene a francba. Mert mi van akkor ha más hordja ki? az mutáns vagy nem ember mint a postás? undorító emberek élnek a világon
2011. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Emberek, nem vagyok rosszindulatú, ha az lennék akkor a postavezetőhöz fordultam volna ezekkel a kérdésekkel, nem ide. Hosszú ideje megy már ez a dolog, és már zavar, ennyi.
2011. nov. 3. 20:02
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
És mi zavar benne? hogy megkapod a postád? anyám, neked is száradnod kellett volna inkább egy zsebkendőn
2011. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
utolsó: azt a szót ismered hogy levéltitok?
2011. nov. 3. 20:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!