Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni azzal, aki hamis álmoknak él, amiknek a megvalósulására gyakorlatilag semmi esély? Ezen kívül nem gondol másra, nincs élete... Túlélheti egyáltalán, ha rájön, hogy amit tervez, nem sikerülhet? Mi lesz, ha kihúzzák alóla ezt az egyetlen célt?


Nyilván valóan menekülésként használja ezt a célt, ebbe kapaszkodik, méghozzá nagyon is erősen. Vajon segít-e ha ettől megfosztjuk? Nem kéne pótolni valamivel? és ha igen, mivel?


2011. nov. 4. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert akarod elvenni a remenyet?
2011. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom elvenni... ha úgy jobb, felőlem maradhat így. Azért kérdezem. Egyszerűen bűntudatom lenne, ha aztán évek múlva ebből gondja lenne.
2011. nov. 4. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire biztos az a hamis remény? Nekem, a mélyszegénységből induló, átlagos külsejű, alkoholista szülők által "neveletlen" lánynak harmincéves koromra két tökéletesen elérhetetlennek tűnő álmom is megvalósult, először, mikor összejöttem az álompasival, aki egy híres külföldi zenész, topmodell külsejű csajok taposták egymást érte, mégis engem választott, másodszor pedig az átlagon felüli anyagi jólét, méghozzá tisztességes úton. 10 évvel ezelőtt emiatt a vágyaim miatt még saját magamat is lehülyéztem, mégis sikerült. Szerintem hagyd a barátodat álmodozni, mert semmi sem lehetetlen.
2011. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem visszavonom, igazatok van! :)

Inkább drukkolok, meg próbálok segíteni neki, hogy sikerüljön.

2011. nov. 4. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
én is :D
2011. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te mi a f**zról hadoválsz, hülyegyerek?


1. ki ő neked, hogy ennyire "törődni" akarsz vele?

2. te ki a p**sa vagy?

3. miért nem b**zott már szájba tiszta erőből az, akiről beszélsz?

2013. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4. miért nem magaddal törődsz?
2013. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!