Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan álmod, amit viszony...

Volt olyan álmod, amit viszonylag későn tudtál megvalósítani?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyrál valamire, de csak nagyon sokára teljesült ez a vágy? Akát évtizedekre rá? Nekem pl apukám elég beteges volt gyerekkorában is, most 48 évesen is elég beteg, de dolgozik is meg minden. Azon gondolkodtam, mi lenne, ha most meggyógyulna? Nem érezné azt, hogy miért nem gyógyult meg előbb, hisz az egész élete máshogy zajlott volna, nem ennyi lemondással?

Ilyesféle "álmokra" gondoltam, de lehet szó megkésett házasságról, gyerekvállalásról stb...akármiről.


2011. máj. 3. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy álmom...Jobban mondva van még az álmom..

17 éves korom óta szeretnék egy jogosítvány,hogy egyszer tudjak autót vezetni..39 éves vagyok..Még mindig nincs jogsim,de autó már van..Csak éppen nem tudok vezetni..Remélem idén végre összejön a jogosítvány..

2011. máj. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy doktori címről álmodozom, de odáig az út minimum még 8-9 év. Ha meglesz, elmondhatom, hogy sokáig tartott a hozzá vezető út, de meglett, remélem sikerül. Rajta vagyok az ügyön. :)
2011. máj. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne utáljatok, mert csak használtautóban utazom, de nekem nagyon nagy vágyam volt már kamasz koromban egy Porsche.

Örökkévalóságnak tűntek azok az évek, amíg csak nyálcsorgatva néztem őket a BKV busz ablakából. Aztán előbb jött még, hogy elköltöztünk Pestről, építkezés stb stb, majd pár évre rá meglett. Teljesen átlagemberesen, semmi extrém dőzsölés, mert használtan azért nem megközelíthetetlenek. Mostanra már sok év telt el, és már a többedik ilyen autóm van. De ha visszagondolok az egészen fiatalkoromra, akkor ez egy megvalósíthatatlan ábrándnak tűnt.

2011. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is autót szeretnék, amire én gyűjtöm össze a pénzt, és megveszem anélkül, hogy bárkinek is tartoznék miatta. Lassan jön össze, nem tudom, hogy valaha sikerül-e...
2011. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy összetett álmom van, egy ház meg 3 gyerek és a párom, egészségesen. Nekem ennyi elég is lesz, ha "csak" ennyit kapok meg az élettőr már az megérte. Aztán hogy jó legyek a szakmámban, meg a párom jó orvos legyen...remélem így lesz...

Ezek megvalósítása folyamatban...

2011. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!