Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, mi gondja...

Ti mit gondoltok, mi gondja lehet?

Figyelt kérdés
Az osztályban van egy srác, aki mostanában állandóan ideges és ezt már a tanárok is szóvá tették neki és ő csak annyit mondott, hogy azért ideges, mert sok a gondja. Én nem értem, hogy mi gondja lehet, mikor tényleg tökéletes az élete. Gazdagok, van egy gyönyörű barátnője, jól is tanul tehát nem értem, hogy mi gondja lehet. Hiába kérdezgetjük, nem mond semmit. Ti mit gondoltok?
2011. nov. 5. 23:32
 1/5 anonim válasza:
Ki a fa*z tudhatja mi történik vele odahaza. Lehet a szülei egész nap a nyakába ülnek jobb eredményeket elvárva.
2011. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ÁÁ nem a tanulás a gondja, ezt le merem fogadni.
2011. nov. 5. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden kis sz@rság gond lehet neki, mert ha mindene megvolt egész életében, akkor nem erősödött meg, és nem képes kezelni ezért a dolgokat.
2011. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Heckler ***** válasza:

Ismertem én is olyanokat, akiknek az volt a legnagyobb problémája, hogy kitört a ceruza hegye, és ezen órákat képes volt duzzogni.


Szerintem verjétek meg jól egy napon, aztán rájön, mennyi az annyi.

2011. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most találgassunk? Lehet rájött, hogy valamelyik szülője szeretőt tart, vagy az apja dugja őt esténként, vagy a tesója drogos lett, vagy a csaja bejelentette, hogy terhes és megtartja... ezer baja lehet, ahogy mindannyiunknak.
2011. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!