Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meglátszik az az embere ha...

Meglátszik az az embere ha nincs párja?

Figyelt kérdés

azért ilyen mert egyedül van-mondják

nem tudom mennyire igaz ez


2011. nov. 6. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább az látszik meg valakin, ha valaki nem társasági ember
2011. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem tudom mennyire látszik,de mikor én összejöttem a párommal, azt mindenki rögtön észrevette,mindenki mondta,hogy ki vagyok virulva. Pedig előtte is jól éreztem magam,élveztem az életet,jártam társaságba,de ezek szerint valami mégis más lett.
2011. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Fiatal korban nem, de 30 felett igen, főleg a nőkön.

Nem akarok leszólni senkit, én is nő vagyok, de iszonyúan meglátszik az, ha valaki vagy elvált és utána nem talál párt, vagy soha sem talált.

Persze van kivétel, de én inkább nem is barátkozok ilyenekkel,mert a 90%-uk az irigység következtében ott "döf hátba", ahol csak tud.

2011. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,24F
2011. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. De még ha valaki rosszabb kedvű és zárkózottabb is olyankor, abból egy idegen még nem tudja megállapítani, hogy azért olyan-e, mert nincs párja. Inkább az látszik meg, ha van párja, és kivételesen kiegyensúlyozott kapcsolatban él, szerintem.
2011. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, akin látszik, hogy szerelmes, és ez normális. Viszont itt a kedve változik, érthetően boldogabb. Ellenben ha valaki annak a ténynek örül, hogy nincs egyedül, ott általában mintha két külön ember lenne mikor egyedül van, és mikor "párban".
2011. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12:30

teljes mértékben igaz.

2011. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!