Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » HELP, úgy érzem minden emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP, úgy érzem minden emberi kapcsolatomat tönkreteszem a világ legrendesebb embere a férjem mégsem jutottunk dülőre elmúlt a szerelem de talán még nem reménytelen annyira félek a válástól mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Attól, hogy valaki rendes, még nem fog működni a kapcsolat. Sajnos.
2011. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy véletlenül depressziós? Keress fel egy pszichológust a problémáddal!
2011. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ezek a gondok majd mind megváltoznak, ha a ló másik felére esel, és a férjed már rád se bír majd nézni.Szval, becsülni, ami értékes.
2011. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez édeskevés, már bocs.

Miről van szó?

Mivel teszed tönkre? A férjed akar válni? Miért az összes emberi kapcsolatot említed, miért nem csak a házasságod?

Mióta érzed így, mi történt?


A szerelem önmagában a házassághoz is kevés, és a váláshoz is kevés az elmúlása, szerintem. Bár a szerelem mindenkinek mást jelent.

2011. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó utolsó mondata zseniális. Nem tudom saját kútfejéből származik e vagy sem de nagyon találó. Gratulálok neki, meg persze az értelmes hozzászóláshoz is, de az utolsó mondat...
2011. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Pontosabban az utolsó utolsó előtti mondata:-)
2011. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Először is azt javasolnám hogy tanuld meg tagolni a mondatokat vesszővel elválasztva vagy ponttal, akkor sokkal értelmesebb lenne a kérdésed.

A kérdésre válaszolva pedig váljatok el, mert ez már csak rosszabb lesz.

2011. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:05


Ejj, de vicces vagy így kora reggel...!!!


A szerelem sok brazil szappanoperán és szerelemes regényen felnövő, felnőttként is ezeken csüngő hölgyeményt jelenti azt, hogy lángolnak, égnek, izzanak, tízezer hőfokon, stb. Ez a tűz csak felperzsel, de nem melegít.

A szerelem igen sokféle lehet.


Lehet, hogy ő (vagy a férje) úgy érzi, hogy ezek a szürke hétköznapok, kell az a pezsgés, ami arra az időszakra jellemző, amikor két ember megismeri egymást, összejönnek, randizgatnak, gyomorremegéssel veszik fel a telefont, és izgatottan mennek minden randira.


Nézz meg egy olyan házaspárt, akik már évtizedek óta együtt vannak, és még szeretik egymást: lehet, hogy nem látszik lángoló, buja szerelemnek, de sokkal erősebb kapocs, mint amit egy ugribugri tinilány el tud képzelni, aki kiugrik az ablakon, mert otthagyta két hét után a pasija, aki pedig élete szerelme. :P


Ezen kívül is sokféle érzelem fér bele a gyűjtőbe, hogy "szerelem", a gyűlölet egy fajtája is akár, de kár disznó elé gyöngyöt szórni.

20 éve vagyok házas, azt hiszem, tudom, mi tart össze két embert.


A kérdező meg nem válaszol, úgyhogy annyit tudok hozzáfűzni, hogy így járt.

Legközelebb okosabb lesz.

2011. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy a férjeddel minden rendben, ha úgy érzed, hogy veled van a baj, azon kellene elgondolkodnod, hogy hol, mit rontottál el. Milyen tulajdonságaid vannak, amelyek miatt nem működik úgy a házasságod és egyéb emberi kapcsolataid, amelyeken változtatnod kellene. Amennyiben ezzel nem vagy tisztába, de valóban változtatni szeretnél viselkedéseden, akkor kérdezd meg a férjedet, kérdezd meg a barátaidat ill. a többi embert, akikkel a kapcsolataid megromlottak. Ők valószínűleg őszinték lesznek és ha szerencséd van, lehetőséget is kapsz tőlük a kapcsolatok ismételt helyreállításához. Csak vigyázz, mert ha az őszinte válaszokat nem fogod tudni elfogadni, és ebből eredően ismét összevesztek, akkor az már később nem valószínű, hogy javítható lesz.
2011. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szép napot!Minden hasznos és kevésbé hasznos válaszadónak köszönöm a hozzászólást.Elég öntörvényű ember vagyok,a barátságaim működnek,amióta tudom ,hogy minden kapcsolatot ápolni kell és teszem is.Fényezhetném magam és lehetnék kevésbé őszinte ,de abból előbbre nem jutok.Segítséget kérek és kértem mármint pszihológust,mert szerintem nagyon bonyolultan látom néha a dolgokat.De köszönöm a hozzászólásokat.
2011. febr. 1. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!