Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik városban élsz? Szeretsz...

Melyik városban élsz? Szeretsz itt élni? Ha nem, hol laknál a legszívesebben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Budapest.

Szeretek itt élni, szép és kisebbségmentes (!) környéken élek. (XII. kerület) Pár utcával a hegyen lefele belváros, pár utcával feljebb erdős zöld övezet, szóval éppen ideális :)

Sok szép város van még (Magyarországon is), nagy kedvenvem pl. Esztergom, de lényegtelen jól érzem itt magam, egyetlen ok az lenne hogy költözése hogy barátnőm nem budapesti

2011. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

budapesit vagyok, azon belül 22.ker.-i

igazából szeretem. miért? mert picike korom óta(3-4évesen jöttünk ide) itt élek. azóta már költöztünk itt is párszor, most egy lakótelepen lakunk, a 9.-en.

nincs baj, mert nagyon jó a közlekedés! 3/4óra alatt bent vagyok a suliban, majdnem 7-8 busz és egy villamos(kicsivel arrébb még 1 villamos) járat megy ide-oda. :)

van igazából több bolt is a környéken, 0-24-es is, van olcsó-drága, kinek mi. vagy szupermarket is a közelben(2is!). gyalog sincsenek tőlünk nagy távra a dolgok(piac,sztk, könyvtár, boltok, bank...).

szeretek itt lakni :)

ha mondjuk megkérdezné vki, hogy akarok-e elmenni innen, és hová mennék... hmm, hát... NEWYORK-ba :)))

2011. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Budapesten élek és szeretem. Nem itt, hanem kisvárosban nőttem fel, így számomra sok minden hátrány, amit egy tősgyökeres pesti előnynek él meg (pl. bkv-val 15-20 perc az egyetem, anno tíz percre volt gyalog a suli, bringával meg kb. 3-ra, no és persze minden a városközpontban volt, gyalog 15 perc alatt az egészet be lehetett járni).

Inkább az az előny, hogy Pesten van éjszaka is élet.


Ha máshova költöznék, az Párizs lenne vagy Chicago.

2011. nov. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!