Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol vegyek ajándékot a barátnő...

Hol vegyek ajándékot a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Budapesten vannak ajándék boltok..? Valami aranyos plüssre gondoltam csokival vagy virággal kiegészítve, de más ötleteket is szívesen meghallgatok.


A fontos kérdés: hol vegyek és mit vegyek?


2011. nov. 7. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Budapest tele van boltokkal!!!!
2011. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, tele van. Csak amikor ajándékboltot keresek, akkor szexshopba botlok és fordítva. Meg olyan hely lenne jó, ahol normálisak az árak.


A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJ, köszi.

2011. nov. 7. 10:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Pesten lax?

bemész a westend cici centerbe és ott legalsó soron vannak ajándékboltok,ha valami plüst akarsz akkor van kimondottan ilyen ajándék bolt a 1 és a 0emekleten..

2011. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem budapesti vagyok. A Mammutban nincs ilyesmi üzlet? A WestEnd -et utálom, meg az egész Nyugati-csövi-cigány tanyát.
2011. nov. 7. 11:07
 5/12 anonim ***** válasza:

árpád út 16 ott mellette van egy kis kinai bolt szerű ja ez újpest központól nem messze.ocsó is és ugyahogy van választékuk ajándékokban is...

sok sikert hozzá!

2011. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


Valamiért úgy érzem, hogy valami belga bu*i szexbunkerba akarsz elnavigálni :D

2011. nov. 7. 11:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem :) de sexshop is van a közelben ami régebben fagyizó volt :) Furi lenne sok év után betérni oda és kérni még egy fagyit... :)

A norc.hu megnézheted mielött odamész :) egy kinai ajándékbolt amúgy,szak olcsó is és választék is ugyahogy van...

2011. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egymillió és egy ajándékbolt van Budapesten. (A Mammut egészen pontosan Budán egyébként, nem pedig "Pesten")


Nem csak az üzletközpontokban lehet gondolkodni, pl. ott van a Váci utca is, többek között.


De kifejezetten ajándékbolt is rengeteg van, bár olcsónak ezeket annyira nem mondanám. Pl. Happy Box, vagy Nici, vagy mi most a neve... Ilyen bolt is sok helyen van, nagyon édes dolgokkal - és nagyon drága is.

Ha könyvet akarnál, akkor Alexandrával és Librivel minden tele van. Az Alexandrában azt hiszem, még most is vannak nagyon olcsó könyvek.

Ruhaboltokban általában lehet utalványt venni. (C&A, stb.)

Ha mozijeggyel vagy színházjeggyel lepnéd meg, annak is biztos örülne.


De a plüss, amit említettél, az játékbolt vagy Happy Box, de még akár ilyen Spar meg ilyesmi is.

2011. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.

# 8/8 Időpont ma 11:47

te is egyből a legdrágább helyre küldenéd! :) (váci utca) :)

Mondjuk ajándék szempontjából igaz,de viszont minden méreg drága mert oda járnak a sok külföldi....

2011. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de csak lehetőségként írtam oda. :)

Mondjuk az én kedvenc boltom a Happy Box, annyira aranyos dolgok vannak ott! De azt is csak nézni tudom. :P


Olcsó ajándékbolt konkrét nem is jut eszembe, de abban biztos vagyok, hogy ha az ember elindul a Körúton pl., akkor legalább 10 ilyensmi bolt jön szembe. :D

2011. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!