Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes blogot...

Szerintetek érdemes blogot indítania fotóimnak?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem fotózni. Még kezdő vagyok, de vannak jól sikerültek, és úgy gondoltam, feltenném őket egy blogra. Szerintetek ennek sok értelme van? Szívesen néztek ilyeneket? Egyáltalán rátalálnának az emberek?
2011. nov. 11. 20:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs: indítani A fotóimnak, külön
2011. nov. 11. 20:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Többen megnézik szerintem ha egy fényképmegosztó oldalra töltöd fel őket.
2011. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha felteszed lehetőleg ne eredeti minőségben és nagyságban, nehogy lenyúlják. :)

Fotóművész ismerősöm is így csinálja.

2011. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam.
2011. nov. 11. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
én a fotókhoz inkább fotómegosztó oldalakat ajánlanám, mint ahogy előttem is valaki. az sokkal inkább erre való, mint a blog. mármint ott is lehet, de fotómegosztókon mondjuk biztosan többen néznék őket, könnyebben rá is találnának. deviantart, flickr, stb.
2011. nov. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmm. köszi
2011. nov. 12. 20:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!