Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül antialkoh...

Van itt rajtam kívül antialkoholista aki SOSEM iszik, és nem is dohányzik soha? 23/L

Figyelt kérdés
kérem hogy csak azok írjanak akikre a fenti állítás maradéktalanul igaz. aki "csak néha" vagy "csak alkalomkor" az már nem tartozik a kérdésem kategóriájába.
2011. nov. 12. 01:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem iszom, nem dohányzom (ez utóbbit soha nem is próbáltam).

27/N

2011. nov. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%

Ilyen szerintem nincs.

Ha más nem, alkalmakkor, ünnepekkor, mindenki iszik egy keveset. Lehet, hogy nem évente, de 3-4-5 évente egyszer egy kis pohárkával biztos.

2011. nov. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Az számít, hogyha néhány népszerűbb italba beledugtam (és szó szerint csak azt) a nyelvem, hogy ne anélkül itélkezzek? XD

Amúgy igen, én ilyen vagyok. Sosem cigiztem, nem iszok, a részegségről nem is beszélve. Egyrészt ugye mert nem finom, nem ízlik, mert semmit jót nem ad, elvből sem stb... Sokszor gyakorlatilag hazugsággal vádolnak, mert hogy olyen ember nincs aki sosem iszik... Én meg azt nem értem hogy ennek miért kell olyan egyértelműnek lenni.

20L

2011. nov. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Második én soha nem ittam meg egy kis pohárkával sem. Nem tudom mi hasznom lenne abból egy anonim oldalon, hogy tagadom. Jó tudom, hogy még fiatal vagyok, de tekintve hogy a mai szokásokat nézve kb 10 éve vedelhetnék keményen és, hogy nem tervezem a későbbiekben sem...
2011. nov. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Soha nem ittam alkoholt, egy kortyot sem és nem is dohányoztam, pedig sokszor volt nagy rám a nyomás a környezetemből, hogy megtegyem. Gyakran furcsán néznek rám miatta, és sokszor megnehezíti az életemet, de ez van...


26/F

2011. nov. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Nem iszom, es nem dohanyzom. Soha, semmilyen körülmenyek között. 28N
2011. nov. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az apukám, már elmúlt ötven,de soha egy kortyot nem ivott, dohányozni pedig pláne nem. Szilveszterkor mindig van otthon kölyök pezsgő, hogy mégis koccintson,és a bátyám esküvőjén az anyakönyvvezetőnél is bontottak kölyök pezsgőt,ezen ott jót mosolygott mindenki.
2011. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Igen, én.


Bár egyszer kötelezettségből kellett innom fél pohár bort, de nem számítom bele, mert baromi rossz volt :D


(Újévkor a legfőbb főnök behívott egy koccintásra, és neki nem igazán lehetett nemet mondani :P)

2011. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nálunk brassói aprópecsenyében szokott lenni egy kevés bor, az úgy akkor nem számít?
2011. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%
egyáltalán nem. Tudom, még fiatal vagyok, de én még azt az ételt sem birom megenni, amiben alkohol van. Egyszerűen nem szeretem az ízét. Ugyanez van a kávéval is és a cigit sem próbáltam még. Egyszerűen nem szeretem az ízét, és nem nagyzolásból nem iszom. Csak sajnos az emberek mindig nekem esnek, hogy mit játszom az eszemet. Nekem nincs szükségem alkoholra, hogy feloldódjak egy buliban vagy ünnepségen.
2011. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!