Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy a kamaszok...

Miért lehet, hogy a kamaszok csak egyoldalúan képesek velem elbeszélgetni, azok akikkel haverkodni próbálok?

Figyelt kérdés
Nem normális beszélgetés csak kérdezek ők meg válaszolnak és ebből áll minden beszélgetésem másokkal. Ők sose szólnak szinte hozzá maguktól semmit, a végén meg még csak el se köszönnek általában.
2011. nov. 12. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamit rosszul csinálsz.

Nekem abból amit írsz, az a típusú ember jut eszembe, aki nem beszélget, hanem faggatózik.

Értelek téged, elhiszem hogy a beszélgetés a cél, de sajnos a másik félnek nem úgy jön le.

2011. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nem kérdezősködsz és mesélsz magadról vmit, ami publikus. Nyerd el a bizalmukat, tedd érdekessé beszélgetést, és ne egyoldalúvá, a faggatózást én sem szeretem! Ja és ne érezzék rajtad, h nyomulsz és minden áron barát kell. Legyél fesztelen, vidám. Mosolyogj az is jól jöhet.
2011. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, amit az előzőek írnak, az igaz. Valamint ne olyasmit kérdezz tőlük, amire adatot, vagy igent/nemet kell válaszolni, pl.: Szereted ezt vagy azt? Hol laksz? Stb. És ne is olyat, ami becsmérlésnek tűnik, pl.: Hogyhogy sok mai kamasz szereti ezt a zenét? Inkább olyasmit kérdezz, amire a véleményüket kell elmondani.Erre vissza is tudsz kérdezni, és beindul a társalgás. Kényszerítheted társalgás beindítását, ha azt mondod valakinek: "te biztos azt gondolod, hogy...". Én pl. erre nem tudok nem válaszolni, hiszen nem akarom, hogy olyasmit higgyenek rólam és a véleményemről, amit nem akarok. De nehogy aztán vki bunkóságnak vegye. remélem, segítettem.
2011. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!