Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 2,5 éves pár hónapja...

Kislányom 2,5 éves pár hónapja sajnos nagyon egyoldalúan táplálkozik. Mit adjak neki, hogyan változtassak az étrendjén?

Figyelt kérdés
Amit megeszik: kenyér,kifli,tejföl, májas,krumpli sajtkrém,virsli. Esetleg néha vmilyen főzeléket sikerül belediktálni. Régebben szerette a leveseket, husit de kb. 3-4 hónapja nem eszi meg.Gyümölcsöt egyáltalán nem szereti. Félek,hogy sok szénhidrátot eszik, ugyanis sokszor csak kenyeret hajlandó magában enni.
2011. márc. 19. 21:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem,hogy tésztát enne minden nap.
2011. márc. 19. 21:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is 2,5 évesem ugyanezt csinálja, csak nálunk még a ketchup jön hozzá.

Én sem tudok mit csinálni vele, nem igényel mást :(

2011. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kislányomnak is megvannak a "szokásos"kajái.A gyümöcsöt szintén nem eszi,vagy csak abbol is a kedvenceket.Szereti a meggyet és a fekete szedret.(fagyasztott)Sokszor veszek neki gyümölcs sűritményt.A rostosoknál találod,tigris van rajta.Nem tartalmaz tartósítószert.Talán érdekesnek is fogja találni,mert ugy kell kiszívni.

Orvosunk azt mondta mikor nagyon rosszul evett,hogy reggel ne adjak neki,csak 1frissen facsart narancs levét.Ettől ebédre éhes lesz és enni fog.Nem tudtam kiprobálni,mert nem itta meg a narancs levét.

2011. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!