Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt, ha nem...

Terhesség alatt, ha nem szexelnek (szexelhetnek) a párok, akkor a férj: 1. önkielégítsen 2. tartóztassa meg magát 3. a feleség rendszeresen segítsen neki akár egyoldalúan?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol róla?

Kort, nemet légyszíves írjatok és ha gondoljátok, nyugodtan ki is fejthetitek bővebben.


2011. júl. 11. 09:13
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
81%
Feleség segítsen neki, mert rá fog menni a kapcsolatuk. 33/N 2 gyermekes anyuka. Bár megjegyzem terhesen elég nehéz a feleségnek is kibírni azt a 9 hónapot hiszen akkor sokkal "kívánósabb" a nő is. Még ha nem is szexelhetnek, vágya azért lesz a nőnek és talán orgazmusa is ami nem baj. Ilyenkor a férj is segíthet neki.
2011. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is segítsen neki a felesége. Nekünk is volt pár hét a terhesség alatt, amikor óvatosságra voltunk intve, így csökkenteni kellett az együttléteket heti 1-2 alkalomra. De a többi napon sem hagytam a férjemet szenvedni, szívesen okozok neki örömet, még úgy is, hogy egyoldalú. :)
2011. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a harmadik! 31/N
2011. júl. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
89%
Mi se szeretkezünk a terhesség eleje óta óvatosságból de kielégítjük egymást! 24éves vagyok,férjem 27.
2011. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mennyi idős a terhességed? Szóval akkor petting van? Neked is van orgazmusod?
2011. júl. 11. 09:36
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Hál' istennek, nálunk nem volt megtiltva a szeretkezés terhesség alatt, úgyhogy éltünk is az alkalmakkal rendesen.


Ha még se lehetett volna, akkor se kértem volna meg a párom, hogy türtőztesse magát. Ráadásul 9 hónapig ?!?!?! Jóisten ... magamból kiindulva se lehetséges ez! Így biztos, hogy az első és a harmadik változatot alkalmaztuk volna, de inkább a harmadikat.


Én 24, párom 27

2011. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
84%

A kérdés, hogy miért nem lehet szexelni?

Az alapján könnyebb lenne válaszolni.

Az eltiltás több okból adódhat, de vannak lehetséges alternativák. Ha megirod, hogy mi a baj, akkor én is megirom, hogy mit lehet tenni...

És hogy mennyi idős terhes vagy.

2011. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem kívánom. Meg féltjük a babát. Az rovos nem mondta, hogy nem szabad, mindent rendben talált.
2011. júl. 11. 09:47
 9/54 A kérdező kommentje:
orvos, bocs.
2011. júl. 11. 09:47
 10/54 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk nem volt tiltva a szex, de sajnos én egész terhesség alatt minimáisan sem kívántam a szexet, sőt, az első 3 hónapban inkább taszított! - 9 hónap alatt 3szor voltunk együtt, 6. hónaptól már egyáltalán nem - nagyon rossz érzés volt, hogy nem tudom megadni a pármnak amit szeretnék, de ő nagyon jól viselte, soha még csak nem is panaszkodott! - most 3 hetes a kislányunk, háááááát lassan eljön az időmikor "újrakezdhetjük" , bár picit félek tőle a gátseb miatt..
2011. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!